Gazetevatan.com » Yazarlar » Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

23 Ağustos 2018 Perşembe


Hatice Instagram hesabından cesur pozlar paylaşamaya devam ediyor. 39 yaşındaki şarkıcı gösterişli fiziği, formda ve düzgün vücuduyla dikkat çekiyor. Başından iki evlilik geçmiş Hatay İskenderun doğumlu şarkıcı yine yapacağını yapmış. Siyah string bikinisiyle yine havuzun başına geçip çektirdiği son derece seksi pozlarını takipçileriyle paylaşmış. Ayrıca üstünde incecik beyaz bikinisi ayağında aynı renk botlar ve sanki kullanmasını biliyormuş gibi elinde taşıdığı surf board ile poz vermeyi de ihmal etmemiş. 
 
Bu da yetmemiş. İyice ilgi çekebilmek ve gündeme gelebilmek için ‘’Ben tek siz hepiniz’’ diye de bir not eklemiş. Ama sonrasında tedbirli davranmış. Olumsuz tepkilere karşı önlemini alıp sayfasını yorumlara kapatmış. Reality şov yıldızı dünyaca ünlü Kim Kardashian’ın hormonlusunu anımsatan Hatice sosyal medyada açılıp saçıldıkça iş tekliflerinin yağdığını itiraf etmiş.
 
Eskiden billboard kiralanırdı, reklam aşkları yaşanırdı, klipler çekilirdi, sırf gündeme gelebilmek için incir kabuğunu doldurmayacak polemikler yaşanırdı. Sosyal medya çıktığından beri artık bunların hiçbirine gerek kalmadı. Örnek mi dediniz? İşte Hatice’nin Instagram kozu, ‘Ben tek siz hepiniz’ dediği pozu!
 
Yarışmalardan vazgeçme dizilere de asla güvenme
 
Acun Ilıcalı uyanık ve işini bilen bir televizyoncu. İki programla iki kanalını birden geçindiriyor. Programların ikisi de yarışma türünde. Yarışmaların biri bitiyor öteki başlıyor. Acun’un ‘O Ses Türkiye’ ve ‘Survivor’dan başka bir sermayesi yok. Sahibi olduğu TV8 ve TV8,5’un en önemli kozları da zaten bunlar. Ne varsa bu iki yarışmada var. Aldıkları reytinglerin tümü bu yarışmalarda. Sosyal medyadaki trend topic sohbetler, tartışmalar bu yarışmalarda.
 
Kayda değecek, gündem yaratabilecek her şey aslında sadece bu yarışmalarda. Gerisi 24 saat yayında kalabilmek uğruna zaman doldurma ve tamamen faso fiso. Acun bu sezon kendi kanalları için atılıma geçmiş. Gülse Birsel’in ‘Jet Sosyete’ dizisini transfer etmiş. Bomba üstüne yeni bombalar patlatmaya başlamış. Son olarak Kore uyarlaması bir dizi için oyuncu seçiyormuş. Büyük hata! Dizinin tutup tutmayacağı belli olmaz. Diziyle kanal ayakta tutulmaz. Dizi tanıtım açısından iyidir. Dizi bir kanala zenginlik verir. Ama tutmazsa ters tepebilir. Astarı yüzünden pahalı gelebilir. Yarışmaları mumla aratabilir.
 
Tereciye tere satılmaz derler. Acun’dan iyi bu televizyon işini bilen yok. Adam hem deneyimli hem yetenekli. Ama son pişmanlık fayda etmez. Televizyon sektöründe yıllarca yaptığın iyi şeylerle değil tek başarısızlığınla hatırlanırsın. Acun en iyisi yine her zamanki gibi kendi bildiği işleri yapmaya devam etsin.
Sen sen ol sevgili dostum. Yarışmalardan vazgeçme. Dizilere de asla güvenme!