Gazetevatan.com » Yazarlar » Çiçek tek başına tilki milyonlarca hayranıyla

Çiçek tek başına tilki milyonlarca hayranıyla

12 Haziran 2018 Salı


Aleyna Tilki’nin söz ve müziği Yıldız Tibe’ye ait ‘Yalnız Çiçek’ şarkısına çektiği klip büyük ilgi görmüş. Henüz 2,5 ay önce 18 yaşına basan ünlü popçu ilk yönetmenlik deneyiminden geçerli not almış. YouTube’da 2 gün içinde 14 milyonu aşkın bir izleyici kitlesine ulaşmış. Klipte rol alan 26 yaşındaki DJ Emrah Karaduman “Bizimki tutturdu. Sen de oynayacaksın klipte diye” demiş. Demek Tilki yaşına başına bakmıyor, kendisini keşfeden menajeri ve sevgilisine sözünü dinletmesini de biliyor. Emrah’ın beste ve aranjörlüğünü yaptığı ‘Cevapsız Çınlama’ 300 milyon tıkla 2016 yılının en fazla izlenen videosu olmuştu. Tilki’nin geçen yaz aylarında çıkardığı ilk solo çalışması ‘Sen Olsan Bari’ kısa süre içinde listelerde zirveye yükselmişti. Aleyna ve Emrah ikilisi genç neslin nabzını tutmasını biliyor. Renkli, ilginç, çarpıcı ve görsel açıdan zengin klipler üretiyor. Aynı zamanda sosyal medyayı da son derece iyi kullanıyor. ‘Yalnız Çiçek’ gibi çıkardıkları her yeni parça gündem oluyor.
 
“Çiçek tek başına, Tilki milyonlarca hayranıyla” dedirtiyor!
 
Her şeyi olana hediye almak zordur
 
Bülent Ersoy nam-ı diğer Bülent Abla ya da kısaca Babla 9 Haziran’da 66 yaşına girdi. Muhteşem kadın Babla’nın son derece gösterişli ve lüks bir yaşamı vardır.
 
Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesinin giyimi, kuşamı, takıları efsanedir. Mücevherleri sayısını bilmediği, değeri biçilmeyecek kadar bol miktardadır. Babla alışverişe gittiğinde mağazaları kapatır kendisine özel servis yaptırır. Durum böyle olunca yakınları, dostları için ona hediye almak sorun yaratır. Çünkü en iyilerine ve en pahalılarına alışık Babla her şeyi kolay kolay beğenmez. Babla’nın doğum gününde arkadaşları yine birbirinden değerli hediyeler yağdırmış. Diva’mız zengin mücevher koleksiyonuna yeni ciciler katmış. Modacı Nur Yerlitaş Versace marka altın kolye hediye etmiş. Babla’ya makbule geçecek bir hediye bulmak için hepsi kim bilir ne kadar kafa yormuştur. Bu dünyada her şeyi olana hediye almak zordur. Nice yıllara sevgili Babla!
 
 
İZLEYİCİ DEĞİL KENDİLERİ İSTEMEDİĞİNDE BİTERMİŞ
 
Tamer Karadağlı ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin yeni sezonda ekranda olmayacağı söylentilerine noktayı koymuş. Ünlü oyuncu “O işler öyle değil. Bu dizi kolay kolay kalkmaz. Biz istemediğimiz zaman biter” şeklinde iddialı konuşmuş. Ne efsane diziler gördük dünya televizyonlarında. Friends, Seinfeld, Dallas, Dynasty, The Sopranos, Mad Men, Breaking Bad, Dexter, 24, Lost, The X Files gibi. Hepsinin sonu reytinglerle geldi. İzlenme rekorları kıran ‘Game of Thrones’ bile son sezonuna giriyor. ‘Çocuklar Duymasın’ ise Karadağlı’ya göre dünyada bir ilke imza atacak. İzleyici ‘Yeter artık’ dediğinde değil kendileri istemediğinde son bulacak!