Çağla Şıkel ekranlara geri dönüyor

10 Ağustos 2018 Cuma - 12:49 | Son Güncelleme : 10 08 2018 - 12:49

Uzun yıllardır Alişan'la program yapan ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, yeni sezonda FOX TV'de program sunacak.


Bir dönem şarkıcı Alişan ile gündüz programı sunan ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen 39 yaşındaki şarkıcı Çağla Şıkel, gündüz kuşağında program sunacak.
 
GÜNDÜZ KUŞAĞININ YENİ YÜZÜ ÇAĞLA ŞIKEL OLDU
 
Çağla Şıkel, FOX kanalında gündüz kuşağının yeni yüzü olacak. Haberi Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu duyurdu. İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısı; "Ulusal kanalların yeni yayın döneminin gündüz kuşağında ekrana getireceği yeni programlar, şimdiden netleşmeye başladı. FOX'un yeni sezonda gündüz kuşağının ekran yüzlerinden biri Çağla Şıkel olacak. Modelin yapacağı programın adı netleşmedi ama içeriği belli. Şıkel'in sunacağı canlı yayın, Zahide Yetiş'in ATV ve Show TV'de yaptığı projenin benzeri olacak. Her gün seyircilerin de katılacağı iki saatlik stüdyo programında Şıkel, diyetisyen, doktor, estetik ve güzellik uzmanlarını konuk edecek."
 
ALİŞAN OLMADAN PROGRAM SUNACAK
 
Alişan ve Çağla Şıkel, son olarak 2016 yılında 360 TV'de "Her Şey Dahil" adlı programı sunmuştu. Şıkel, yeni sezonda programı tek başına sunacak.
 
YOUTUBE KANALI AÇTI
 
Çağla Şikel güzellik ve moda konularını ele aldığı bir YouTube kanalı açtı. Güzel manken son zamanlarda kendi kanalına yoğunlaşmıştı.
 

ETİKETLER