Bursa’ya 1.3 milyar TL’lik ‘Marka’

14 Kasım 2014 Cuma - 2:30 | Son Güncelleme : 14 11 2014 - 2:30

Sur Yapı, Bursa’da 1.3 milyar TL yatırımla Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi’ni kuracak. Proje 3 bin kişiye istihdam sağlayacak.


Sur Yapı, Bursa’da rezidans ve alışveriş merkezi projesine imza atıyor. Sur Yapı ve Ekart Tekstil işbirliği ile hayata geçirilecek olan Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi,     1.3 milyar TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirilecek. Proje, 220 bin metrekare inşaat alanına sahip. Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM, 134 metrekare ile 289 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı 26 ve 21 katlı iki kule ve 64 metrekare ile 192 metrekare arasında değişen 14 katlı home office bloğundan oluşuyor. Dün satışına başlanan kuleler ve home office bloklarının fiyatları 330 bin TL ile 1 milyon 869 bin TL arasında değişiyor.
 
Yaşam merkezi olacak
 
 Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, projeyle ilgili şu açıklamayı yaptı:?“Nilüfer’de Bursa’nın en prestijlirezidans ve alışveriş merkezi projesini başlattık. Merkezi lokasyonu, sosyal tesisleri, dağ manzarası ve alışveriş merkezinin yer aldığı proje Bursalılar’ın yeni yaşam merkezi olacak ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile de kısa sürede en gözde buluşma yerleri arasındaki yerini alacak. Farklılık oluşturacak ve bölgeye değer katacak olan Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM projesinin sadece Bursa’da değil Marmara Bölgesi’nde de bir çekim noktası haline geleceğine inanıyoruz. Çevre illerden ve Körfez ülkelerinden yoğun talep alacağını düşünüyoruz.”

ETİKETLER