Burcunuza göre cinsel performansınızı artırın

09 Nisan 2011 Cumartesi - 11:01 | Son Güncelleme : 09 04 2011 - 11:01

Cinsel yaşamınızı, burcunuza göre hareketlendirebilirsiniz


Cinsel performansınızı artırmak için bedeninizi daha iyi tanımalısınız. Çünkü bedeniniz, beyninize uyar. Beyninizin süreçlerini de gezegenler yönetir. Dolayısıyla cinsel yaşamınızı, burcunuza göre hareketlendirebilirsiniz

Tabii, karşınızdakinin burcunu da bilirseniz onu nasıl mutlu edeceğinizi anlarsınız. Uzman Astrolog Su Karakuş bu konuyu merak edenleri aydınlatıyor...

KOÇ: Cinsel performansı doğuştan güçlüdür. Hızlı, hedefe odaklı Koç burcu hemen sonuca ulaşmak ister ve buna izin vermeyen, oyuncu, çekici bir partnerle uzun zaman birlikte olabilir. Hedefe odaklandığı anda kendini oyalayacak ve hızlı hareket etmesine engel olacak oyunlar-oyuncaklar keşfederse uzun gecelerin unutulmaz kişisine dönüşebilir.

BOĞA: Şefkat ve güven duygusu ile yaşamdan keyif alma arzusu birleştiğinde ortaya Boğa burcunun cinsel performansı çıkar. Sıcak, yün, terlik, battaniye, harika bir yemek, şömine, yeterli miktarda içki, Boğa burcu için yeterlidir. Bu anahtar kelimeleri birleştirerek cinsel performansını artırabilirsiniz. Ancak her hafta farklı şeyler denemeyin, öncekilerden sıkılmasını bekleyin.

İKİZLER: Cinsel performansı bu kadar değişken başka bir burç daha yok. Duygusal durumu beyninin seks bölümünü kontrol eder. Morali yüksek, içi rahat olduğu günlerde partneriyle buluşmalıdır. Sevgiliyle buluşma öncesi okuyacağı birkaç yeni cinsel araştırma, duyularını harekete geçirmeye yeter de artar.

YENGEÇ: Acıma duygusu o kadar kuvvetlidir ki aşık olacağı kişinin dramatik geçmişinden etkilenebilir. Bu durumda ona sunacağı en önemli şey, kendisi ve bedenidir. Yengeç burcunun cinsel performansı sevgilisinin arzularına göre değişir. Başkalarına odaklı yaşadığı için sevgilisinin cinsel performansını artıracak donanıma sahip olması gerekir. Her sevişme öncesi dramatik konuşmalar yapmak, sarılıp dakikalarca öyle kalmak cinsel duyularını kuvvetlendirir.

ASLAN: Beğenildiğini ve arzulandığını hissetmek bütün Aslan burçlarını heyecanlandırır. Partneri çok itici değilse, yeterince temiz ve bakımlıysa sorun çıkarmaz. Kendine aşık olduğu için sevişme öncesi aynada bir süre kendini izlemesi performansını artırır. İyi bir iş anlaşması, başarılı bir kariyer hayatı ve lüksüne yetecek kadar para kazanmak da cinsel performansını olumlu etkiler.

BAŞAK: Onu tahrik edecek tek şey sabun kokusudur. Temizlik kokusuyla ve hafif uçucu bir parfümle, saflığa yaklaştığını hissederse mutlu olur, cinsel duyguları kabarır. Partnerinin eksiksiz bilgisine saygı duyuyorsa, güven geliştirmişse sorun çıkarmaz. Duyularını kuvvetlendirmek için “az sonra” modunda uzun süre kalabilir. Bunu bir oyun gibi kabul eder. Sevişme öncesi yapılan bilimsel konuşmalar cinsel performansını artırır.

TERAZİ: Estetik, güzellik, zarafet, şıklık, nazikçe dokunuşlar, romantik kaçamaklar, mum ışığında yenen yemekler her burcun hayali değildir. Hatta pek çok kişi için sıkıcıdır. Ama bu geleneksel yöntemler Terazi burcunun cinsel performansını artırır. Sürekli balo havasında bir ortamda yaşamaktan asla sıkılmaz.

AKREP: Cinsel performansı, karşısındakine ne vermek istediğine bağlıdır. Kontrol duygusu bu kadar güçlü bir başka burç daha yoktur. O nedenle partnerinin mutlu olmasını istiyorsa harika bir performans sergiler. Yorulmaz, duygusal derinliklerde sürüklenir ve bu hipnoz halini partnerine de yaşatır. Partnerinin acı çekmesini istiyorsa isteksiz ve aşağılayıcı davranır. Bu tür duygusal iniş çıkışlar monotonluktan uzaklaşmasını ve daha arzulu, daha etkileyici olabilmesini sağlar.

YAY: Özgür ve her zamankinin dışında ortamlar cinsel performansını artırır. Doğa, deniz, egzotik ülke seyahatleri, heyecan veren tatil planları, felsefi konuşmalar da Yay insanında işe yarar. Ama onu asıl doruğa çıkaran, egosunu güçlendiren yeterince güçlü ve asil bir partnerdir. Sportif bir görünüş, neşe, bilgi, iyi bir eğitim, partnerinde aradığı özelliklerdir. Spor yaparak performansını diri tutmayı başarır.

OĞLAK: Performansı en düşük burçlardan biridir, çünkü strese yatkındır. Zor koşulların insanıdır. Koşullar onu aşka değil, işe ve kariyere odaklar. Performansını artırmak için çalışma zamanı kadar dinlence ve eğlence zamanları da yaratmalıdır. Partnerini mutlu etme zorunluluğu cinsel performansını artıran en önemli tetikleyicidir. Kendisine koyacağı hedefler, partnerinin mutlu olduğunu belirtmesi, gerçekçi bir sevgi gösterisi cinsel performansını olumlu etkiler.

KOVA: Entelektüel konular, uçuk fikirler, farklı ortamlar ve alışılmadık kişilerle yapılan sohbetler cinsel performansını uçurur. Duyduklarına ve gördüklerine kendisini ne kadar yabancı hissederse o kadar seksi olabilir. Tam bir macera insanıdır. İniş çıkış gösteren cinsel performansı sadece sıradanlaşan ilişkilerde düşer. Aklı fikri sevişmekte olmayan tek burçtur. Seksi önce düşüncesinde yaşaması gerekir. Her defasında farklı bir atmosferi, farklı bir partnerle sevişmeye tercih eder.

BALIK: Fedakârlık hastalığı Balık burcunun cinsel performansının tetikleyicisidir. Anladığı, haline üzüldüğü eşini mutlu etme çabası onun performansını doruğa taşır. Başka bir şeye de ihtiyaç duymaz. Kalbi kırıldığında performansı düşer. Tekrar kalbini kazanmak kolaydır ama eski haline gelmesi zaman ister. Sevişme öncesi tartışmalar yerine, hafif içkiler, yumuşak konuşmalar, anılarda küçük gezintiler çok deneyimli bir seks partnerine dönüşmesini sağlayabilir.

ETİKETLER

0