1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçların seks taktikleri!


BOĞA Erkeği 

Boğa erkekleri için seks, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere seviştiği zaman inanılmaz bir performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden, alelacele sevişmelerden nefret eder. O da Boğa kadınları gibi klasik pozisyonları tercih eder. Partnerinden bolca sevilmek ve okşanmayı talep eder. Bu konuda koca bir bebek gibidir. Geç uyarılır ama bir kere uyarılınca saatlerce sevişebilir. Onu durdurmak zordur. 

BOĞA Kadını: 

Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne rağmen seks konusunda en ateşli sayılabilecek burçlardan biri de Boğadır. Günlük maskesini yatakta çıkarır ve bu konudaki coşkusunu ortaya koyar. Alışkanlıklarına son derece bağlı olduğu için her seferinde yenilik yaratmanıza da gerek yoktur. Tekrarlanan hareketlerden kolay kolay bıkmaz. Sabırlıdır, her konuda olduğu gibi aşkta da beklemesini bilir. Güzelliklere ve lükse düşkündür ve baştan çıkarılmaktan çok hoşlanır. Sevgilisinin her zaman bakımlı olmasını ve arzularına içtenlikle karşılık vermesini bekler. 

Seks Bitince Söylediği: Ben açıktım. Pizza söyleyelim

Favori pozisyonu: Sizin için en uygun yer buzdolabının önü. 9,5 Hafta filmiyle akıllara kazınan bu sahne sizin için de biçilmiş kaftan. 

Favori Mekânı: Açık hava sizin için daha romantiktir. 

  • Kategori