1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre evlilik hayatı!

Boğa

Venüs’ün çocukları birlikte yaşlanacakları, güven, saygı ve bağlılığı tam anlamı ile hissettirecek kişileri eş olarak seçeceklerdir. Boğa kadını ya da erkeği duygudan yoksun bir evliliği asla tercih etmeyeceklerdir. Aşkın olmadığı bir cinsellik onlara hiçbir zaman hitap etmeyecektir. Evlilik kararı almaları için tam anlamı ile güvenmeli ve kendilerini güvende hissetmelidirler. 

Boğa erkeği kadınına güvenip aşkın kutsallığını yaşamaya başladığı andan itibaren özverili davranacak ve yıllardır edindiği birçok alışkanlığından uzaklaşacaktır. Boğa erkeği evlilik hayatında özel günlere daima dikkat eder ve romantizmi yaşamlarının bir parçası haline getirir. 

Boğa kadını ise evliliği fazlası ile ciddiye alır. Kendisi için eş olacak erkeğin iyi bir baba olması da boğa kadını için oldukça önemlidir. Evlilik kararı alması için karşısındaki erkeğin güvenilirliğini defalarca test edecektir. Kendine saygı duyulmasını ve erkeğinin hayatının her safhasında ona duygusal olarak destek olmasını bekleyecektir. Tutarsızlıklardan hoşlanmayan Boğa kadını, evlilik hayatının mutlu ve huzurlu olması için her türlü fedakarlığı yapacak, aynı davranışı eşinden de bekleyecektir. Cinsel yaşamları eşinin ona karşı takındığı tutuma göre değişiklik gösterir. Eşi ona ilgisini cömertçe gösterdiği sürece hiçbir sorun yaşamayacaklardır. 

  • Kategori