2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre erkeklerin özellikleri

BAŞAK ERKEĞİ (24 Ağustos-23 Eylül) 

Kimdir? 
Hasat zamanı doğan Başak erkeği, akılla yoğrulmuştur. "Gerekiyor" der ve bütün hayatı boyunca aklı başında ve doğru yolda olmasını söyleyen doğasına karşı savaşır. Mükemmeliyetçi ve tedbirlidir, kendine aşmaması gereken dozlar seçer. Boğulmaktan, başkalarının arasında kaybolmaktan korkar. Ya da daha kötüsü kendi içinde kaybolmaktan korkar. 

Nasıl yaşar? 
Çalışarak. Bu, yaşama sebebi, amacı ve aracıdır. Gerektiği gibi yapması gereken bu iş onu herşeyden daha çok motive eder. Sahnenin önünde değil, işe yarayacağı ve vazgeçilmez olacağı kuliste durmayı tercih eder. Kültürlü bir entellektüel olarak mantığa, tekniğe ve sağduyuya inanır. Bu yüzden hayal gücünü zorlayan fikirlerden uzak kalabilir. 

Nasıl sever? 
İşte, arkadaşlığa ve şefkate kadın tavlamaktan daha fazla önem veren bir erkek. Yardımsever ve duyarlı bu erkek utangaç gözükebilir. İlk başta tutuk olmasının sebebi kadınlardan korkması ve geç olgunlaşmasıdır. Olgunlaştığı zaman sadık bir eş, iyi bir aile babası olacaktır ve Pazar günlerini tamirat yaparak geçirecektir. 

  • Kategori