1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre erkeklerin özellikleri

YENGEÇ ERKEĞİ (22 Haziran-22 Temmuz) 

Kimdir? 
İşte karşınızda Bay Utangaç, Zodyak'ın en duyarlısı. Ay tüm yumuşaklığıyla Yengeç erkeğine bir şairin, bir sanatçının ruhunu vermiştir. Yetenekler, hayaller ve fantezilerle doludur. Özellikle de anne karnına geri dönme fantezisiyle. Her erkek gibi Yengeç erkeği de sevilmek, ilgiyle kuşatılmak ve korunmak ihtiyacı duyar. 

Nasıl yaşar? 
Geri geri giderek. Kayasına, geçmişine, ailesine, annesine, karısına, çocuklarına tutunarak. Bir topluluğun içinde sessiz sessiz yaşar. Onu itmeyin; toplum içine ilerlemek ve yükselmek için yaratılmamıştır. Görünüş itibarıyla kolay ve yumuşaktır. Kendini korur, korkularını ve zayıf noktalarını saklar. Gizli biridir, daha fazlasını öğrenemezsiniz... 

Nasıl sever? 
Kadınımsı duyarlılığı, anne sevgisi arayan bebek tarafı onunla tanışır tanışmaz annelik rolünü benimseyen kadınlara çekici gelir. İlişkide seksin yanı sıra şefkate ihtiyaç duyar. Maço ya da çapkın değildir, kadınların yanarak kollarının arasına düşmesini bekler. Sevecen, beklentilerinize duyarlı ve tüm sorumlulukları size bırakacak bir erkektir.

  • Kategori