Burç yorumlarının yapılış şekli nasıldır?

06 Nisan 2016 Çarşamba - 10:20 | Son Güncelleme : 06 04 2016 - 10:20

Burç yorumları ile yaşamımızın birçok yerine şekil veririz. Burç yorumlarına ister günlük ister haftalık ister aylık olarak kontrol edebiliriz. Burç yorumları ile ilgili detaylı bilgiye haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.


İnsanların her birinin birer doğum tarihi mevcuttur. İnsanlar doğdukları aylara göre gökyüzünden bir uydunun ismi ile belirlenir. Bu doğdunuz zamanın gökcismine göre eleştirimidir. Bu durum da ortaya çıkan ise burçlardır. Her bireyin doğum gününe has bir burcu bulunur. Astronomi adı verilen burçlar 12 tane olup her bireyin kişiliklerini belirlemektedir.

Burçlar aynı zaman da genel olarak insanların kişisel yapısını ortaya koyarken insanların sahip oldukları en etken özelliklerini de ortaya koyar. Örneğin Aslan burcu olan kişiler baskın karakteri ile bilinirken, Başak burcu eleştirici davranışı ile bilinmektedir. Burçlar sadece kişileri değil insan ilişkilerini de Astronomiye göre yansıtmaktadır. Örnek olarak Koç burcu bir kişi ile Boğa burcu olan bir kişinin arkadaşlık, aşk ya da cinsel anlamda ki ilişkilerini de tespit etmektedir.

Bazı kişiler burçlarının özelliklerini ya da partnerinin burcunun özelliklerini araştırarak bilgi edinmek isterken bazı kişiler ise burçlara inanmamaktadır. Burçlar bazı kişilerin özelliklerini birebir yansıtırken bazı kişilerin tam tersi olarak yansıtmayabilir. Bu durum ise burcun yükselenini öğrenmesi gerekir. Burçlar doğduğunuz aylara göre değişkenlik göstermekte olduğu gibi doğduğunuz saat ve güne göre de yükseleniniz değişmektedir. Günümüz de teknolojinin hızlıca yayılması durumun da burç yorumları hemen her yerde bulunmakta olup, gazete, dergi, burç siteleri hatta haber sitelerin de bile yer almaktadır.

Günlük, aylık ve yıllık olarak değerlendirilerek sunulan her burcun burç yorumları da ayrı bulunmaktadır. Burç yorumlarını özellikle bayanlar oldukça takip etmekte olup, ilgilenmektedirler. Burçlar aynı zamanda sevilen ve sevilmeyen her şeyi tahmin ederek sizlere sunmaktadır. Örneğin Başak burcunun yemesi gereken gıdalar ya da yememesi gereken gıdalar farklıdır. Aynı zaman da sevilen renkler, uğurlu sayılar ve bunun gibi birçok kişilik yorumların da bulunabilirler. Bu yorumları ise Astronomi uzmanları tarafından yapılmakta olup, sizlere sunulmaktadır. Burçların kişilikleri ve değerlendirmeleri hakkın da Astronomi uzmanlarının kısa videolarını bile internet üzerinden bulabilirsiniz.

Burçların kısa bir tarihi geçmişine bakarsak ise eski zamanlar da gök cisimleri araştırması yapan bir grup on iki gök cismine rastlayarak on iki ayın olduğunu keşfetmişlerdir. Bu buluş sonrasın da her kişinin bir doğum tarihi oluşarak burçlar tespit edilmiştir. Günümüz de hemen hemen her kişinin burç yorumlarına ulaşması artık oldukça kolaydır. Daha önce de belirttiğimiz üzere gazete, dergi, haber siteleri ve burç sitelerinin haricin de eliniz de bulunan Android sistemli telefonlarınıza burç yorumları ile ilgili uygulamayı indirerek günlük, aylık hatta yıllık burç yorumlarınızı araştırabilirsiniz. Teknoloji artık o kadar ilerledi ki internet ile istediğiniz burç sitesine ulaşarak kendi ve sevdiklerinizin burçlarına ulaşarak detaylı bilgi edinebilir uzmanların buluşlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda uzmanların yayınlamış olduğu videoları da izleyerek burç yorumları ile ilgili fikir edinebilirsiniz.