Burç yorumlarının detayları internette günlük olarak yayınlanıyor!

24 Ağustos 2016 Çarşamba - 9:48 | Son Güncelleme : 24 08 2016 - 9:48

Burç yorumları internet üzerinden günlük olarak paylaşılıyor. Burç yorumlarını siz de internet erişimi sağladığınız her alandan kolayca okuyabilirsiniz. Burç yorumları ayrıca haftalık ve aylık gibi daha geniş periyotlarda da yapılabiliyor.


Her vatandaşın merakla takip ettiği burç yorumları gök cisimlerinin hareketleri sonucunda oluşur. Her ayın belirli zamanında değişme uğrayan gök cisimleri sürekli olarak hareket halindedir. Bu da evrene bazı sinyaller verdiği düşünülerek burç yorumları yapılır. Yapılan araştırmalar sonucunda eskiden daha çok bayanların burç yorumlarını takip ettiği gözlemlenirken artık günümüzde erkeklerinde de bu burç yorumlarını takip ettiği sonucuna ulaşılmıştır. Bu şekilde burç yorumları yapılarak kişilik analizleri yapılır. Kişilerin karakterleri, hayat görüşleri, aşk ilişkileri hakkında yapılan bu yorumları her gün binlerce kişi takip etmektedir. Vatandaşlar da burç yorumları için gazete haberlerini, bazı burç yorumu dergilerini takip edebilirler. Burç yorumları güncel şekilde de yapılır. Aynı zamanda da sadece kişilik karakter analizi yapan bu burç yorumları da vardır. Vatandaşların hızlı bir şekilde yaygın kullandığı bu internet sistemi sayesinde bizler de vatandaşlar olarak internet üzerinden burç yorumlarını takip edebiliriz. Burç yorumları hakkında gerekli olan bilgilerin edinilmesi için astrologların yaptığı burç yorumlarını da bazı gündüz kuşağı programlarında rastlamamız normaldir. Bu nedenle burç yorumlarını bizler çeşitli alanlardan takip edebiliriz. Geliştirilen bu burç yorumları sistemlerini bizlerde kullanarak bilgi edinebiliriz. Aşağıda yer alan tablo üzerinden de bizler doğduğumuz tarihe göre hangi burca ait olduğumuzu kolayca görebiliriz.

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arası

Boğa Burcu: 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arası

İkizler Burcu: 21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arası

Yengeç Burcu: 22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arası

Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arası

Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arası

Terazi Burcu: 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arası

Akrep Burcu: 24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arası

Yay Burcu: 23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arası

Oğlak Burcu: 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arası

Kova Burcu: 21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arası

Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arası

Doğum tarihimize göre sahip olduğumuz bu burç yorumları dâhilinde bizler hangi burca sahip olduğumuzu öğrenebiliriz. Burçlar tüm ülkelerde aynı isimler halinde yer alır. Her burcun birleri arasında etkileşim olduğu söylenmesi de gökyüzünde burçlar simgeleyen gezegenin yıl içerisinde ki hareketidir. Vatandaşların sahip olduğu bu burçlar aynı zamanda yükselen burç olarak da tanımlanır. Yükselen burç ile bu yukarıda yer alan burçların isimleri aynıdır. Ancak tek fark bu noktada yükselen burcun hesaplanması için gerekli olan doğum saatidir. Burçlar doğum günlerine göre belirlenirken yükselen burç ise doğum saatine göre belirlenir. Vatandaşların sahip olduğu bu sistemler üzerinden bizler burç yorumları için gerekli olan tüm hizmetlerden yararlanmak için bizler de internet üzerinde bulunan bu yükselen burç hesaplamalarını yapabiliriz. İnternet üzerinden işte bu şekilde kendi burç yorumumuzu da okuyarak gerekli olan tüm bilgilere anında ulaşabiliriz.