Burç yorumları ve burç tarihleri hakkında detaylı bilgi!

09 Kasım 2016 Çarşamba - 10:09 | Son Güncelleme : 09 11 2016 - 10:09

Burç yorumları tarihlerinde değişiklikler yapılmıştır. Birçok kişinin merakı soncunda ortaya çıkan burç yorumları vardır. Herkes kısa sürede burç yorumlarını takip edebilir ve de bu çalışmalardan yararlanabilirler.


Çok eski zamanlarda yapılan araştırmaların sonucunda ortaya çıkan belli başlı bilgiler vardır. Kişilerin doğdukları zaman gün ve ayın güneş takviminde tekabül ettiği belli başlı normlar vardır. Bunlar burç teorilerini ortaya çıkarır. Burçların oluşumu da bu şekilde oluşur. Geçmiş yıllarda yapılan araştırma sonuçlarından sonra artık kişilerin yapacak olduğu pek çok çalışma vardır. Bu çalışmaların ardından artık vatandaşların kısa sürede sürdürecek olduğu bazı çalışmalar vardır. Herkesin kolay bir şekilde erişim sağladığı burç yorumları onların doğum tarihlerinde bağlı oldukları burçlara göre yapılır. Burçlar etrafında gelişen çeşitli olaylar ve de bu olayların sonucunda edinilen pek çok bilgi vardır. Burç yorumlarını yapan kişiler de güneşin etrafında olan gök cisimlerinin  hareketleri sonucunda bu yorumları yapar. Günümüzde artık son dönemlerde yapılan araştırmaların sonucunda sizlerin de bildiği üzere belirlenen bazı bilgiler vardır. NASA tarafından yapılan son açıklamalara göre günümüzde düzenlenen burç tarihleri farklılaşmıştır. Gerçekleştirilen binlerce işlemin ardından artık bulunan ve de değiştirilen burç tarihleri güncellenmiştir. 
 
Güncellenen burç tarihleri aşağıda bulunan yazımızda yer almaktadır. Ancak bu tarihlerin şuanda günümüzde belirlenen burçların değişeceği anlamına gelmemektedir. Astrologların yaptığı araştırmalara göre belirlenen bu yeni burç tarihleri yeni doğan çocuklar üzerinde uygulanacağı söylenmektedir. Kişilerin yapacak olduğu bu tür çalışmaların sonucunda da artık burç yorumları da farklılaşmaya başlar. Burç yorumlarına ulaşabilmek için de internet sisteminde bulunan bilgileri okuyabilirler. Burç yorumlarında meydana gelen tüm sorunların her birine bizler de kısa sürede ulaşabiliriz. İnternet sistemi üzerinde burçların büyük bir çoğunluğunun bulunduğu bir yorumları vardır. Kişilerde astrologlar tarafından hazırlanan bu sistemler sayesinde burç yorumlarına en güncel şekillerde ulaşabilirler. Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bu bilgileri pek çok kişi merak eder. Eğer burç yorumlarına olan ilgisi oldukça fazlaysa bu bilgilere ulaşabilmek için kısa sürede yapacak olduğunuz en belirgin işlemleri ve de yorumlara internet üzerinden ulaşabilirler. İnternet üzerinde bulunan güncel sistemler sayesinde herkes kısa sürede geniş bilgilere ulaşabilir. Yapılan çalışmaların hemen sonrasında da cep telefonlarına indirecek oldukları uygulamalar sayesinde vatandaşlar kolay bir şekilde burç yorumlarına ulaşabilirler. Günlük olarak bu burç yorumlarına okuyarak en güncel bilgilere ulaşabilirler. 
 
Oğlak Burcu: 20 Ocak-16 Şubat tarihleri arası
 
Kova Burcu: 16 Şubat-11 Mart tarihleri arası
 
Balık Burcu : 11 Mart-18 Nisan tarihleri arası
 
Koç Burcu: 18 Nisan-13 Mayıs tarihleri arası
 
Boğa Burcu: 13 Mayıs-21 Haziran tarihleri arası
 
İkizler Burcu: 21 Haziran-20 Temmuz tarihleri arası
 
Yengeç Burcu: 20 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arası
 
Aslan Burcu: 10 Ağustos-16 Eylül tarihleri arası
 
Başak Burcu: 16 Eylül-30 Ekim tarihleri arası
 
Terazi Burcu: 30 Ekim-23 Kasım tarihleri arası
 
Akrep Burcu: 23 Kasım-29 Kasım tarihleri arası
 
Yay Burcu: 17 Aralık-20 Ocak tarihleri arası
 
Yılancı Burcu: 30 Kasım- 17 Aralık tarihleri arası