Burç yorumları neye göre yapılmaktadır?

23 Mayıs 2016 Pazartesi - 9:54 | Son Güncelleme : 23 05 2016 - 9:54

Burç yorumları sosyal hayatımıza yön veren materyallerden birisidir. Burç yorumları sayesinde siz de günlük yada haftalık olarak enerjinizi yorumlayabilirsiniz. Burç yorumlarına artık internet üzerinden ulaşmak da mümkündür.


  Burç yorumları genellikle karakterinizi ve kişiliğinizi ön plana çıkartır. Burç yorumcuları yani burçlar ve yükselenleri ile yorum yapanlar burçların sizi nasıl etkilediğini, günlük hayatta karşınıza neler çıkacağını, sizin ve çevrenizin ne gibi gelişmeler içinde olacağını anlatır. Günlük burç yorumlarında ise o günün sizin için nasıl geçeceğini gün içinde neler ile karşılaşacağınızı bulabilirsiniz. Doğum tarihinize göre bir burca sahip olursunuz. 21 ocak ile 19 şubat tarihleri arası kova burcu, 20 şubat ve 20 mart tarihleri arası balık burcu, 20 mart 20 nisan tarihleri arası koç burcu, 21 nisan 21 mayıs tarihleri arası boğa burcu, 22 mayıs 21 haziran tarihleri arası ikizler burcu, 22 haziran 23 temmuz tarihleri arası yengeç burcu, 24 temmuz 21 ağustos tarihleri arasında aslan burcu, 22 ağustos 23 eylül tarihleri arasında başak burcu, 24 eylül 23 ekim tarihleri arasında terazi burcu, 24 ekim 23 kasım tarihleri arasında akrep burcu, 24 kasım 22 aralık tarihleri arasında yay burcu, 23 aralık 20 ocak tarihleri arasında doğduysanız eğer oğlak burcu olarak burcunuz belirlenmiştir.

 

   Eski zamanlarda oluşan medeniyetler gök cisimleri hakkında çeşitli araştırmalar yapmıştır. Bu araştırmalar sonucunda da on iki gök cisminin ve de bir yılda on iki ayın olduğunu tespit etmişlerdir. Bu tespit sonucunda vatandaşlar burçları oluşturmuş ve de kişilerin doğum günleri ile bir burç tespit ettirmişlerdir. Burçları insanların hayatında etkileri olduğuna inanıp bu çerçevede burç yorumlarını oluşturmuşlardır. Ve medeniyetlerin birbirlerinden haberiz olarak oluşturmuş oldukları bu burçlar tüm dünya üzerinde ki medeniyetler ile aynı bilgilere ulaşılması sonucunda dünya üzerinde ortak bir burç takvimi belirlenmiştir. Bu belirlenen takvim ile de burç tarihleri ve burç yorumları kabul görmüştür. Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı bu yorumlamaları merak edenlerin sayısı artmıştır. Burç yorumlarının artması ile beraber de vatandaşlar günlük yayınlanan yorumları okurlar. Burçlar her ay düzenli olarak yorumlanır. Hatta ve hatta günlük olarak burç yorumları bile vardır. Herkesin de bildiği gibi gazetelerde, dergiler de ve internet sitelerinde burç yorumlarına ulaşabilirler. Hele ki artık geliştirilen internet uygulamaları ile bu internet sitelerine erişimimizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Sizlerin de bildiği gibi burç yorumları uygulamalarını telefonlarınıza indirebilirsiniz. Böylelikle de internet sistemi uygulamaları ile günlük olarak burç yorumlarını cebinize gelebilir. Bu sayede büyük bir kolaylık sahip olmuş olursunuz. Vatandaşlar da kendi burç yorumları hakkında merak ettikleri her türlü bilgiyi internet yolu ile belirli burç yorumu sitelerinden ya da dergilerden, gazetelerden öğrenebilirler. Kolaylıkla burç yorumlarını okuyup meraklarına giderebilirler. Günlük olarak bu burç yorumlarını cep telefonları üzerinden okuyabilirler.

ETİKETLER

burç yorum astroloji