Burç yorumları nasıl yapılıyor?

31 Mart 2016 Perşembe - 9:19 | Son Güncelleme : 31 03 2016 - 9:19

Burç yorumları insanın karakterini belirleyen bir durumdur. Burç yorumları ve yükselen burç yorumları kişilerce merak edilen bir işlemdir. Burç yorumları ve detaylarına haberimizden erişebilirsiniz.


Burç yorumları genellikle karakterinizi ve kişiliğinizi ön plana çıkartır. Burç yorumcuları yani burçlar ve yükselenleri ile yorum yapanlar burçların sizi nasıl etkilediğini, günlük hayatta karşınıza neler çıkacağını, sizin ve çevrenizin ne gibi gelişmeler içinde olacağını anlatır. Günlük burç yorumlarında ise o günün sizin için nasıl geçeceğini gün içinde neler ile karşılaşacağınızı bulabilirsiniz. Doğum tarihinize göre bir burca sahip olursunuz. 21 ocak ile 19 şubat tarihleri arası kova burcu, 20 şubat ve 20 mart tarihleri arası balık burcu, 20 mart 20 nisan tarihleri arası koç burcu, 21 nisan 21 mayıs tarihleri arası boğa burcu, 22 mayıs 21 haziran tarihleri arası ikizler burcu, 22 haziran 23 temmuz tarihleri arası yengeç burcu, 24 temmuz 21 ağustos tarihleri arasında aslan burcu, 22 ağustos 23 eylül tarihleri arasında başak burcu, 24 eylül 23 ekim tarihleri arasında terazi burcu, 24 ekim 23 kasım tarihleri arasında akrep burcu, 24 kasım 22 aralık tarihleri arasında yay burcu, 23 aralık 20 ocak tarihleri arasında doğduysanız eğer oğlak burcu olarak burcunuz belirlenmiştir. Burcunuzun yorumuna bakarak burç yorumlarını araştırabilirsiniz.

Burç yorumlarına göre koç burcu genellikle kontrolü eline almasını seven bir burçtur. Günlük hayatta kullandığınız şeylerde değişiklik yapmak sizin hoşunuza gitmektedir. Genellikle kararlı ve net bir şekilde davranmayı seversiniz. Beklentilerinizi anlaşılır bir şekilde karşınızdakine anlatmalısınız.

Burç yorumlarına göre boğa burcu düşüncelerini paylaşırken biraz daha net olması gereklidir. Tartışmalara girmemeleri onlar için daha iyi olacaktır. Tepki verirken genellikle sakin ve esnek olmanız sizin her şeyi yolunu koymanıza yardımcı olacaktır.

Burç yorumlarına göre ikizler burcu gün içerisinde eşi ile ilgilenmesi sever. Denge ve uyum içinde kalmakta ise genellikle zorlanırlar. Para konusunda ise dikkatli olması gereklidir.

Burç yorumlarına göre aslan burcu genellikle yaratıcı fikirlerle başarılı olmaktadır. Kafalarında sürekli bir şeyleri düşünerek geçirirler. Harcamalar konusunda eli çok açık olan aslan burcu bu konuda biraz dikkatli olması gereklidir.

Başak burcu genellikle dağınık bir yaşam şekline sahiptir. Ne kadar kendini düzeltmeye çalışsa da bu hayat şekli ona uyum sağlamış durumdadır.

Terazi burcu günlerini çok hareketli geçirmektedir. Gün içinde beklediği yerlerden güzel haberler gelebilir. Bu yüzden sabırlı olmalarında fayda vardır.

Akrep burcu gereksiz harcamalar konusunda biraz daha dikkatli olmalıdır. Bu gereksiz harcamaları ilerleyen zamanlarda bu kişileri zor durumda bırakabilir.

Yay burcu sakinliği ile tanınan bir burçtur. Gezmeyi dolaşmayı hayattan zevk almayı sevse de kendi içinde biraz yalnızlık yaşıyor olabilir.

Oğlak burcu bazı olaylar karşısında sakinliğini koruyamayabilir. Gün içinde kendi kendine düşünmeyi severler.

Kova burcu sürekli geleceğini düşünür ve geleceği hakkında endişe içindedir. Sorumlu olduğu konularda yeniden hareketlendirmeleri iyi olabilir.

Balık burcu iş hayatında oldukça başarılıdır. Çevresindeki etkenler hayatını etkilememekle beraber sadece kendi hayatlarına odaklanmış durumdalar.