Burç simgelerinize göre nasıl bir hayat yaşamalısınız 18 January, 1:11'de eklendi

Hayatınızı nasıl yaşayacağınızı bilemiyorsanız, neyin peşinde koşsanız memnun değilseniz sizin için bir çözümümüz var! Eğer bir yaşam rehberi istiyorsanız bilmeniz gereken tek şey doğum gününüz ve burcunuz. Burç simgelerinizden size nasıl bir hayat yaşamanız gerektiğini söylüyoruz. Sizlere 12 farklı burç simgesi için 12 farklı öneride bulunduk. Mükemmel bir uyum içinde olmayabilirsiniz, ama belki de ihtiyacınız olan şey tam da bizim önerdiğimiz şeydir. Hazır mısınız?Hadi o zaman.

1. Koç Burcu  (21 Mart - 20 Nisan)
Günlerinizin ufak ya da büyük maceralarla dolu geçeceği bir hayat tarzına ihtiyacınız var. Mutlu olmak için monotonluktan kaçmanız şart.
2. Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
Canım Boğalar, kendinizle uğraşmaktan vazgeçtiğiniz ve özgüven dolu bir hayat yaşamaya gayret ederseniz sizden iyisi yok. Aman boşverin kusurlarınızı. Kadı kızında da var onlar biz kontrol ettik.
3. İkizler Burcu (22 Mayıs - 22 Haziran)
Başkaları ne düşünür diye diye kendinizi yediniz. Sizin ihtiyacınız olan hayat kendi isteklerinizin ve doğrularınızın peşinden gideceğiniz bir hayat.
4. Yengeç Burcu (23 Haziran - 22 Temmuz)
Buralarda mısınız? İhtiyacınız olan şey sizi yargılamadan sadece dinleyerek önerilerde bulunacak ve destek olacak insanlarla bir arada olmak. Bulursanız bize de söyleyin.
5. Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan simgesini taşıyan insanlar için hayatlarında en önemli şey desteklenmek ve insanlarla iletişim halinde bulunmak. Sizin için mutlu yaşamın anahtarı burada saklı.
6. Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Kontrol edemeyeceğiniz şeyleri kontrol altında tutmaya çalışmaktan vazgeçerseniz, keyifli bir hayat sizi bekliyor. Sinirsiz hayat, oh ne rahat!
7. Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Simgenizle çok uyumlusunuz. Mutlu olmanız için dengeli ve harmoni dolu bir yaşam sürmelisiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Her şeyi de devletten beklemeyin ama. 
8. Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep simgesiyle münhasır arkadaşlar, kendinizi zorlamaya bayılıyorsunuz. Eh, lüks kolay gelmiyor zaten. Sizin ihtiyacınız olan lüks ve keyif dolu bir yaşam.
9. Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)
Özgürlük özgürlük ve özgürlük! Mutlu olmayı istiyorsanız kelepçelerinizden kurtulup istediğiniz kişi olun. İstediğiniz kişilerle, istediğiniz yerlerde yaşayın.
10. Oğlak Burcu (22 Aralık - 21 Ocak)
İnadı bırakın inadı! Allah aşkınıza bırakın şu inadı. Siz de rahatlayacaksınız hayatınızdakiler de. Mutlu yaşamın anahtarı sizin için bu. 
11. Kova Burcu (22 Ocak - 19 Şubat)
Hayatınızı başkaları için yaşamayı bıraktığınız zaman sizden mutlusu olmayacak. İnsanlara değer verin ama O KADAR DA vermeyin. Valla siz daha kıymetlisiniz.
12. Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)
Bu burç simgesi, hayatınızdaki insanların sayısı ve çevrenizin genişliğiyle değil de kalitesiyle ilgilenmeniz gerektiğini söylüyor. Mutluluk sizi böyle bulacak. Unutmayın nerede çokluk, orada… :)