4 5 6 7 8 9 10 11 12  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burç gruplarına göre cinsel yaşam


SU GRUBU: ‘’YENGEÇ AKREP BALIK’’: Su grupları beraber oldukları insana sevgilerini ve ne kadar önemli olduklarını hissettirirler. Duygusal ve bir o kadarda ihtiraslı kişilerdir. Gizli ilişkiler heyecanlar yaşamlarının vazgeçilmezleridir. Sonunu düşünmeden cinsel deneyimler yaşayabilirler. Onların dikkatini çekebilmek için gizliliğe önem vermeli gizemli bir hava yaratmalısınız. Dokunmak onlar için çok önemlidir ten uyumunu fazlasıyla önemserler. 

YENGEÇ Erkeği: Romantik ve duygusal bir yapıya sahip Yengeç erkeğinin cinselliğe bakış açısı oldukça duygusaldır. Reddedilmekten incinmekten ve incitmekten korkar ve kendini bu konuda ifade etmesi zaman alır. Sevildiğini anladığı anda da romantik bir aşık olur ve tüm çekincelerini ortadan kaldırır. 

YENGEÇ Kadını: Aşk yoksa cinselliğin ‘’C’’ sini bile aklından geçirmezler. Utangaç doğalarından dolayı cinsellikle ilgili konuşmaktan hoşlanmazlar. Aşık olduğunu her haliyle belli edecek bir erkeği tercih eder bunu anladığı anda da setleri kaldırır ve tüm dişiliğini ortaya koyar.

  • Kategori