Bodrum Masalı son bölümde neler yaşandı? 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

23 Eylül 2016 Cuma - 14:49 | Son Güncelleme : 23 09 2016 - 16:46

Bodrum Masalı 5. bölüm dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Genç kadroya ve tecrübeli oyunculara sahip olan Bodrum Masalı yeni bölümde neler yaşandı? Ateş ile Uzay arasındaki gerginlik devam ediyor mu? İşte Bodrum Masalı son bölüm özeti ve 6. yeni bölüm fragmanı...


Bodrum Masalı dün akşam yeni bölüm ile  Kanal D ekranlarına geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşandı? 6. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar...
Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaştığı "Bodrum Masalı", 5'inci yeni bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Gençler hayallerinin peşinden koşuyorlar; Yıldız ise çocukları için savaşmaya karar veriyor! Faryalı, Evren'in ihanetini öğreniyor, büyük yüzleşme gerçekleşiyor! İşte Bodrum Masalı 5. bölüm özeti...
 
BODRUM MASALI 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
 
BODRUM MASALI 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Takipçileriyle 5. randevusuna çıkan Bodrum Masalı'nda olaylar şöyle gelişti: Cahit, Uzay’ın yardımı ile Alara’yı bulur. Ateş’ten hesap sormak niyeti ile harekete geçer. Yıldız, Ateş’i korumak uğruna Ceyda ve Cahit ile de mücadele edecektir. Şule, Faryalı’nın Yıldız’a hala aşık olduğundan şüphelenmektedir. Kıskançlık içinde ne yapacağına karar vermeye çalışır. Faryalı ise Evren’in otelin aleyhinde çalıştığını fark eder ve Evren’e karşı tavır alır. Evren, planlarını gerçekleştirebilmek ve otelde söz sahibi olmak için çabalamaktadır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kullanmaya hazırdır.
Kelebek, uzun zamandır boş duran bir plaja kafe açma hayali kurmaktadır. Bu hayaline Ateş, Su ve Aslı da ortak olurlar ancak bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Uzay ve Cenk’in de bu girişimi baltalama istekleri gençlerin masum girişimini iyice zorlaştıracaktır.
 
BODRUM MASALI GENEL HİKAYE
Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.
Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.
Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.
 
BODRUM MASALI OYUNCULARI
Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)