Bodrum Masalı damgasını vurdu!

23 Ağustos 2016 Salı - 9:34 | Son Güncelleme : 23 08 2016 - 16:20

Bodrum Masalı 2. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Kanal D ekranlarında geçen hafta gösterime sunulan dizi Bodrum Masalı dizisi izleyicisine kendini sevdirdi. Peki Bodrum Masalı'nın 2. yeni bölümü de aynı ilgi ile karşılanacak mı? İşte yeni bölüm ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor...


Bodrum Masalı 2. bölümü ile ekran karşısına gelmeye hazırlanıyor. Geçen hafta ilk bölümü ile çok beğenilen Bodrum Masalı 2. bölümde de aynı performansı gösterecek mi? Bodrum Masalı'nın 2. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar...

TMC Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizi Bodrum Masalı'nın başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaşıyor. Bodrum Masalı her Perşembe saat 20:00'de Kanal D'de!

BODRUM MASALI 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bodrum Masalı 2. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

Ateş, babasının sakladığı sırrı öğreniyor mu? Evren, bu durumun üstünü kapatabilecek mi?

 
Bodrum Masalı yeni bölümüyle Perşembe saat 20.00'de Kanal D ekranlarında
 
BODRUM MASALI İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.!
 
Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren’in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum’a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.
 
 
Hikaye ve Künye
 
Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.
 
Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.
 
Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 
 
Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Senaryo : Başar Başaran, Emre Özdür
Proje Tasarımı : Reaksiyon Film
Uygulayıcı Yapımcı : Engin Sarıal
Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel
2. Yönetmen : Nezaket Coşkun
Sanat Yönetmeni : Burhan Türk
Müzik : Cem Özkan
Oyuncular : Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)