Bodrum Masalı 3. bölüm fragmanında nefes kesen dakikalar!

31 Ağustos 2016 Çarşamba - 16:37 | Son Güncelleme : 01 09 2016 - 15:55

Bodrum Masalı yayınlandığı ilk bölümünden itibaren izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip Bodrum Masal'ı yeni bölümü merakla bekleniyor. Bodrum Masalı'nın yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor? İşte dizinin merak edilen yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..


Kanal D ekranlarının yoğun bir ilgiyle izlenen dizisi Bodrum Masalı heyecan dolu bir bölüm ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.  Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı, oldukça geniş bir hayran kitlesi kazandı. Yayınlanan her bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Bodrum Masalı'nın yeni bölümünde neler olacak?

Yapımcılığını TMC Yapım/ Erol Avcı'nın üstlendiği dizi Bodrum Masalı'nın başrollerinde, Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş) gibi genç isimler yer alıyor. Bodrum Masalı her Perşembe yeni bölümü ile saat 20:00'de Kanal D ekranlarında!

BODRUM MASALI 3. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

BODRUM MASALI 3. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bodrum Masalı 2. Bölüm'de, Kelebek ve Aslı gördükleri karşısında hüsrana uğruyor.Evren, Yıldız’ın haberi olmadan, yaptığı yolsuzlukları gizleme çabası içindedir. Durum ortaya çıkarsa hem Yıldız’ı kaybetme hem de hapse girme riski ile karşı karşıya kalacaktır.

DİZİNİN KONUSU

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

KÜNYE

Yapım: TMC

Yapımcı: Erol Avcı

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür

Proje Tasarımı: Reaksiyon Film

Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal

Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel

2. Yönetmen: Nezaket Coşkun

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

Müzik : Cem Özkan

Oyuncular: Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)