Bizim Hikaye yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yayınlanacağı tarih...

04 Eylül 2018 Salı - 15:19 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 15:19

Bizim Hikaye yeni sezon fragmanı yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Yeni sezon tarihi belli olan Bizim Hikaye dizisi izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. İşte Bizim Hikaye dizisinden heyecan dolu anlar...


Bizim Hikaye yeni sezon ilk bölümüyle 13 Eylül Perşembe akşamı Fox TV'de olacak. Tanıtımıyla büyük heyecan yaratan Bizim Hikaye dizisine dair tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

BİZİM HİKAYE YENİ SEZON TANITIMI

BİZİM HİKAYE SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?
 
Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.
 
Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.
 
Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.
 
Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar.
 
Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?