Bizim Hikaye sezon finalinde Filiz hapse mi düşecek?

07 Haziran 2018 Perşembe - 7:39 | Son Güncelleme : 07 06 2018 - 7:39

Bizim Hikaye 37. bölümüyle bu akşam ekranlara ara verecek. Sezon finali yapacak olan Bizim Hikaye'de evinde uyuşturucu bulunan Filiz hapis cezasıyla karşı karşıya kalıyor. İşte Bizim Hikaye'de bu akşam yaşanacaklar...


Bizim Hikaye sezon finaliyle bu akşam Fox TV'de izlenebilecek. Bizim Hikaye 37. yeni bölümde Filiz'in üstüne atılan iftiradan aklanıp aklanamayacağı merak konusu oldu. İşte dizinin fragman ve özeti...

BİZİM HİKAYE 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.
 
Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.
 
Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.
 
Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar.
 
Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?