Birbiriniz için yaratıldığınızın kanıtı olan 6 işaret! 14 March, 21:42'de eklendi

Açık olmak gerekirse, hepimizin bir konuda hemfikir olduğunu düşünüyoruz: aşık olunca aklın uçup gitmemesi mümkün değil. Ve bu yaşayabileceğimiz en güzel deneyimlerden biri. Her şeyden önce, her yaşadığınız aşk hayatınızın aşkı değil, olmayacak. Her ilişkinizi bu şekilde görmekten vazgeçmelisiniz. Bazıları sadece sizi hayatınızın aşkına hazırlamak için gelirler. Bazen geri adım atmak ve kalbinize biraz izin vermek gerekir. Bu yazıda sizlere birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığınızı anlamanız için dikkat etmeniz gereken noktaları söyleyeceğiz. Onları sakın görmezden gelmeyin!

1. 1. Birbirinize saygı duyuyor musunuz?
Evet bu tüm ilişkiler için önemli. Ama eğer ilişkinizde zorlama olmadan, dikkat edilmeden kendiliğinden bir saygı varsa diğer yarınızı bulmuş olabilirsiniz.
2. 2. Aynı şeyleri seviyor ve aynı şeylerden uzak duruyor musunuz?
Tüm hayatınız boyunca birlikte olmayı düşüneceğiniz insanla ortak bir paydada buluşmanın önemli olmadığını düşünüyorsanız, oldukça yanılıyorsunuz.
3. 3. Tartışmalarınız seviyeli bir düzeyde mi?
Sabrın ve saygının yer almadığı tartışmalar ilişkileri yıpratır ve çiftlerin arasına derin uçurumlar sokar. Eğer fikir ayrılıklarınızı düzeyli bir şekilde halledebiliyorsanız bundan daha iyisini bulamazsınız.
4. 4. Birbirinizden bir şeyler gizliyor musunuz?
Eğer gizliyorsanız size söyleyeceğimiz tek şey o ilişkiden ve insandan koşarak uzaklaşmanız olur. Birbiriniz için yaratıldığınızı düşündüğünüz bir ilişkide partnerinize güvenmemeniz için bir sebep olamaz.
5. 5. Birbirinizi kısıtlıyor ve değiştirmeye çalışıyor musunuz?
Birbirinizi değiştirmeye çalışıyorsanız, bunu yapmamalı ve ufak fedakarlıklar dışında olduğunuz insandan vazgeçmemelisiniz. Bunu yaptığınız bir ilişki ömür boyu süremez.
6. 6. Birbirinizin cümlelerini tamamlıyor, konuşmadan anlaşabiliyor musunuz?
Hayatınızın kalanını büyük bir sevinçle yaşamaya başlayabilirsiniz, çünkü bunların hepsini olumlu bir şekilde ilişkinizde yaşıyorsanız ruh eşinizi bulmuşsunuz demektir.