Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Dizi konusu ve oyuncuları

07 Ağustos 2018 Salı - 15:01 | Son Güncelleme : 07 08 2018 - 15:01

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Dizi konusu ve oyuncuları kimler? Sorularının merak edilen yanıtlarını haberimizde derledik. Yeni dizi Bir Zamanlar Çukurova'nın ilk bölüm fragmanı da yayınlandı...


Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Oldukça heyecan yaratan fragmandan sonra Bir Zamanlar Çukurova'nın dizi konusu ve oyuncuları da merak edilmeye başlandı. İşte tüm bilgiler...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1. BÖLÜM FRAGMANI

DEV PLATODA 1970 YILI ADANA’SI İNŞA EDİLDİ! 
 
İnşaatı tam 8 ay süren ihtişamlı çiftlik  için 450 kişilik profesyonel bir ekip gece gündüz demeden çalıştı. 
 
Adana’da, Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasında kurulan dev platoda, 1970’lerden bugüne uzanan bir hikaye hayat buluyor. Aşkı için öldürmeyi göze almış “YILMAZ” ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “ZÜLAYHA”nın  hikayesi var “Bir zamanlar Çukurova’da. 
 
Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “HÜNKAR”ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göza alan “DEMİR”de! 
 
Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! 
 
Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı  Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak. 
 
Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur’ dan oluşan kadro, bu etkileyici hikayeyi anlatmak için uzur süredir Adana’da! 
 
Dizinin yönetmen koltuğunda da, ekranın en sevilen projelerinde imzası bulunan tecrübeli yönetmen Faruk Teber oturuyor.