Bir Zamanlar Çukurova 9. yeni bölümde Züleyha ile Yılmaz karşı karşıya!

08 Kasım 2018 Perşembe - 9:46 | Son Güncelleme : 08 11 2018 - 9:46

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam ekrana gelecek. ATV'nin konusu ve oyuncularıyla oldukça beğenilen Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha ile Yılmaz'ın karşılaşma anı büyük heyecan yaratacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı...


Bir Zamanlar Çukurova 9. yeni bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşacak. ATV'de Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenen an geliyor ve iki açık karşılaşıyor. Peki bundan sonra neler olacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"Adın gibi olacaksın yılmayacaksın!"
 
Bir Zamanlar Çukurova'da heyecanın dozu giderek artıyor. Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okuyor. 'Demir Yaman, ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bundan sonra buradayım, geleceği varsa göreceği de var' diyen Yılmaz'ın, bir sonraki hamlesi tüm Çukurova'yı karıştıracak. Yılmaz'ın arkasında, ezeli düşmanları Fekeli'nin olduğunu öğrenen Yaman ailesi, kendilerine savaş açan Fekeli ve Yılmaz'ı durdurabilecek mi? Bebeğinin acısıyla yüreği yanan Züleyha, oğlunu kaçıranın kim olduğunu öğrenince işler çığırından çıkacak ve Çukurova'da adeta yer yerinden oynayacak!