Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni bölümde neler yaşanacak?

16 Eylül 2018 Pazar - 17:14 | Son Güncelleme : 16 09 2018 - 17:14

Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm tekrarıyla bu akşam ATV'de olacak. Başarılı konusu ve oyuncuları ile ilgi toplamayı başaran Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni fragmanını haberimizde bulabilirsiniz.


Bir Zamanlar Çukurova 1. bölüm tekrarı bu akşam ATV'de izlenebilecek. Daha ilk bölümden izleyicilerin beğenisini kazanan Bir Zamanlar Çukurova'da birbirine aşık iki genci nasıl bir kade bekliyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.
 
Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Faruk Teber
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nezihe Dikilitaş
Senaryo: Yıldız Tunç
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Aytekin Ataş
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Görüntü Yönetmeni: Muharrem Taylan Sancaktar
 
Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne)