Bir ilçe günlerdir onu arıyor! Yeni gelişme...

14 Ocak 2020 Salı - 11:46 | Son Güncelleme : 14 01 2020 - 11:46

Tunceli’de günlerdir aranan Gülistan Doku ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Gülistan Doku’ya ait intihar mektubu bugün odasında bulundu.


Tunceli’de 10 gündür aranan Gülistan Doku ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Gülistan Doku’ya ait intihar mektubu bugün odasında bulundu.
 
Hürriyet gazetesinden Musa Kesler'in haberine göre, Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmadaki bilgilere göre kendisinden 10 gündür haber alınamayan başta olmak üzere tüm devlet kurumları ve vatandaşın yoğun çabaları ile araştırılan Gülistan Doku’ya ait intihar mektubu bugün odasında bulundu.
 
Gülistan Doku’ya ne oldu?
 
Gülistan’ın intihar ettiği değerlendirilen yerde de polis dalgıçları tarafından ait bazı notlar ve isminin bulunduğu bir reçete ile arkadaşından ödünç aldığı belirlenen bir makas bulundu. Gülistan’ın bulunması için yapılan aramalar nöbetleşe gece gündüz devam ediyor. Tunceli Valisi, Tunceli Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve Tunceli Cumhuriyet Başsavcısı da vatandaşların da desteğiyle yürütülen aramalara nezaret ediyor.