Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyazıt Öztürk tarih verdi!

08 Nisan 2021 Perşembe - 16:31 | Son Güncelleme : 08 04 2021 - 16:31

Beyaz Show ne zaman başlayacak? Uzun yıllar yayımlanan Beyaz Show’un ekranlara geri döneceğinin haberini verdi. Program için hazırlıklara başlayan Öztürk, kasım ayında ekranlarda olacağının sinyalini verdi.


O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, önceki gün trafikte görüntülendi. Kanal D ekranlarında Aralık 1996'dan Mayıs 2018'e kadar Beyaz Show'u sunan Öztürk, yeni sezonda olacağının müjdesini verdi.

BEYAZ SHOW İÇİN TARİH VERDİ

Annesinin evine giderken Uçankuş'un objektifine takılan 52 yaşındaki şovmen, "Durabilecek yerimiz olsa durur konuşurdum. Trafikte yakaladınız" diyerek gazetecilere takıldı. Beyaz Show'un özlendiğini dile getiren Öztürk, "Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah" sözleriyle, yeniden ekranlarda olacağının sinyalini verdi.

"BİR ŞEYLER YAPARKEN EN İYİSİNİ YAPMAK LAZIM"

Beyazıt Öztürk daha önce yaptığı bir açıklamada "Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak" ifadelerini kullanmıştı.