Başbakan Yıldırım: Bahçeli'yi tebrik için geldik

AA |  03 Nisan 2018 Salı - 13:56 | Son Güncelleme : 03 04 2018 - 14:41

Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşmeye ilişkin, "Memleket meseleleri, terörle mücadele, Afrin'de yapılan çalışmalar, her türlü terör örgütlerine karşı yapılacak çalışmaları MHP Genel Başkanı yakından takip ediyor, biz de güncel bilgileri kendisiyle paylaştık." dedi.


Başbakan Yıldırım, Devlet Bahçeli ile Meclisteki görüşmesinin ardından  gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP'nin 18 Mart Pazar günü kongresini  gerçekleştirdiğini anımsatarak, "Kongre sonrası bir nezaket ve tebrik ziyaretinde  bulundum, hepsi bu, bu kadar telaşa gerek yok." ifadesini kullandı.
 
"Başka bir konu başlığı konuşulmadı mı?" sorusuna, Yıldırım, "Hayır,  bu yetmez mi?" yanıtını verdi.
 
Başbakan Yıldırım, "Memleket meseleleri, terörle mücadele, Afrin'de  yapılan çalışmalar, her türlü terör örgütlerine karşı yapılacak çalışmaları Sayın  Genel Başkan yakından takip ediyor, biz de güncel bilgileri kendisiyle  paylaştık." diye konuştu.
 
Başbakan Yıldırım, görüşmeye AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa  Elitaş, Naci Bostancı ve Mehmet Muş ile birlikte geldi, ancak Devlet Bahçeli ile  baş başa görüştü.
 
 İki liderin görüşmesi başladıktan sonra, AK Parti Grup  Başkanvekilleri, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın makam odasına geçti ve   görüşmenin bitmesini orada bekledi.

ETİKETLER