Bakan Koca: Sağlık kadromuz askerlerimizin yanı başında görev yapacak

AA |  09 Ekim 2019 Çarşamba - 20:14 | Son Güncelleme : 09 10 2019 - 20:14

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlık kadromuz cephe gerisinde, sınır hattında ve sınır ötesinde askerlerimizin yanı başında görev yapacak" ifadelerini kullandı.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin  açıklamada bulundu. "Barış için Barış Pınarı" başlıklı açıklamasında Koca, şunları  kaydetti: "Sınırlarımızdaki terör tehdidini sona erdirmek, vatanından sökülmüş  milyonlarca insana güvenli bir hayat sağlamak, ailelerinden ve yuvalarından  koparılmış yavrulara güvenli bir yuva oluşturmak, içinde bulunduğumuz coğrafyaya  barış ve esenlik getirmek için düzenlenen Barış Pınarı Harekatı'na katılan tüm  askerlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.
Operasyon boyunca hekimlerimizle sağlık personelimizle UMKE ve 112  acil ekiplerimizle kara ve hava ambulanslarımızla bölge hastanelerimiz ve mobil  hastanelerimizle mevcut tüm imkan ve kabiliyetimizle şanlı ordumuzun  yanındayız.
 Sağlık kadromuz cephe gerisinde, sınır hattında ve sınır ötesinde  askerlerimizin yanı başında görev yapacak. Dualarımız Türk Silahlı Kuvvetlerinin  kahraman neferleriyle."
 

ETİKETLER