Babalar Günü ne zaman? En güzel ve anlamlı 2018 Babalar Günü mesajları

11 Haziran 2018 Pazartesi - 8:05 | Son Güncelleme : 11 06 2018 - 8:05

Babalar Günü ne zaman? Sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. 2018 yılı Babalar Günü hakkında merak edilenleri haberimizde derledik. Ayrıca en anlamlı Babalar Günü mesajlarını ve en güzel hediyeleri de haberimizde bulabilirsiniz.


2018 yılının Babalar Günü için heyecanlı bekleyiş başladı. En değerli varlıklarımız olan Babalarımız için en güzel mesajları derledik. Ayrıca hala almamış olanlar için en güzel Babalar Günü hediye seçenekleri de haberimizde yer alıyor.

2018 BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü, 2018 yılında 17 Haziran tarihine denk geliyor.

EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

 -Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
 
 -Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.
 
 -Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam. Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
 
 -Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…
 
 -Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.
 
 -Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.
 
BABALAR GÜNÜ HEDİYE SEÇENEKLERİ
 
Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir. Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olabilir.
 
İlk defa Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe de yine aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım hediye alabilirsiniz. Ya da Babalar Günü‘nde babanızın en sevdiği bir filmin posterine resmiyle bir montaj yaptırtıp ona etkileyici bir hediye alabilirsiniz.