Gazetevatan.com » Yazarlar » Moda Polisi

Moda Polisi

19 Haziran 2014 Perşembe


Ahu Yağtu

Ahu Hanım sahalara geri döndüm, diyor bu kılığıyla... Şahane bir takım; oturuşu, kupu, paça boyu cuk oturmuş. Ayrıca bu beyaz takım için bu ayakkabı ve çanta da çok isabetli seçimler... Bravo Ahu Hanım...

 

Demet Kutluay

 

Demet Hanım, kadınlar sizden bir gündüz davetine nasıl gidilir dersi almalılar. Pantolonunuz, oturuşu, rengi, boyuyla posuyla mükemmel. Üzerine seçtiğiniz sade ipek gömleğiniz, stilettolarınız ve minik siyah Chanel’iniz gayet isabetli seçilmiş.

Reyhan Göksun

Ay Reyhan Hanım ayyyy.... Bu dama kıvamındaki elbiseniz pek fena. Keşke bu elbise tek renk olsaydı ya da sadece eteği iki renk olsaydı. Çok gençsiniz ve bir türlü yaşınıza göre seçim yapamıyorsunuz.

 

 

Wilma Elles

 

Milli yenge oldunuz ama bir türlü şık olmayı beceremediniz. Bu elbise ortaokul çayına gider gibi. Boyu, kloş duruşu belin altında alakasız beyaz bir kemer ve siyah çanta, yataktan fırlamış gibi saçlar size de bu hafta sadece PES!

Hande Acar

 

Hande Hanım benim dilimde tüy bitti. Siz maşallah tam gaz devam.. Allah aşkına o gözlüklerin durumu ne? Nil yeşili yelek, altında anvelop mini etek, sarı çanta ve Helenistik siyah ayakkabılar... Yok yok! Duyan gelmiş. Tam bir kavram kargaşası!!!

Burcu Esmersoy

 

Burcu Hanım kadınları kıskandıran güzelliğinize bir de zevkinizi ekleyince sizinle rekabet daha da zorlaşıyor... Kıyafetiniz harika... Takılarınız saçınız, başınız yıkılıyor.     

                                                           

 

 Hayati-Figen Babaoğlu

Figen Hanım sahne alacak gibi duruyorsunuz. Zaten iri bir hanımsınız. Daha düz, vücudunuzu kesmeyen bir kup olmalıydı değil mi? Beyefendi de sarı kravat takmayaydı keşke... Yani bir süre DI DI DI !!!

 

Sara Berti

 

Tam bir zebra eğitmeni gibi duruyorsunuz.. O pantolonun durumu ne? Biçimi, paçaların boyu, içine tıkıştırılmış omuzları büzgülü bluz bir de yetmezmiş gibi koca metal kolye... Haftanın şampiyonu siz gibi duruyorsunuz.