ATV yayın akışında bugün neler var? – 19 Mayıs Cuma

19 Mayıs 2017 Cuma - 9:22 | Son Güncelleme : 19 05 2017 - 9:22

ATV kanalının yayın akışında bugün yine birbirinden eğlenceli programlar yer alıyor. Sabah kahvaltı haberleri ile başlayan yayın akışı öğleden sonra yarışma programları ile devam ediyor. Ardından da en çok izlenen yarışma programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster? Yeni bölümü ekranlarda olacak. Bu hafta 674. Bölümü yayınlanacak olan programda yine bilgiler yarışacak. ATV’nin 19 Mayıs Cuma günündeki yayın akışı ile ilgili detaylar bu haberimizde…


ATV kanalının 19 Mayıs Cuma gününe ait yayın akışı saat 06.45’te Kahvaltı Haberleri ile başlıyor. Bir önceki güne ait son gelişmelerin aktarıldığı bu saatte günlük gazete haberlerini de takip edebilirsiniz. Saat 10.00’da ise faili meçhul cinayetlerin çözücüsü olarak adlandırılan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlarda olacak. Faili meçhul cinayetlerin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri ile de Müge Anlı ve ekibi gündeme geliyor. Bakalım bu hafta kimlerin acısı dinecek? Kimlerin gözyaşları sel olup akacak?
 
 
Müge Anlı ile Tatlı Sert programından sonra öğlen kuşağı saat 13.00’da ATV Gün Ortası ile başlıyor. Yurt içinde ve yurt dışında meydana gelen son gelişmelerin aktarıldığı bu haber saatinden sonra Karavan isimli yarışma programı yayınlanıyor. Birbirinden renkli sahnelere yer verilen bu yarışma programında 5 kadın ve 5 erkek yarışmacı ellerinin lezzetlerini konuşturuyor. Bugün 148. bölümü yayınlanacak olan programda rekabet yine had safhada olacak!
 
Saat 16.20’de ise ekranların vazgeçilmez programlarından olan Esra Erol’da yayınlanacak. 404. bölümü ile ekranlara gelecek olan Esra Erol’da yine bekâr adaylar evlenecekleri kişiyi bulmak için çabalıyor.
 
Saat 19.00’da ise ATV Ana Haber ile akşam kuşağı başlıyor. Gün içerisinde meydana gelen son gelişmeleri ve olayları öğrenebilirsiniz.
 
Saat 20.00’de ise en çok izlenen bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster? Ekranlarda olacak. Bu hafta 674. bölümü yayınlanacak olan ve Murat Yıldırım’ın sunduğu bilgi yarışmasında insanlar bilgilerini yarıştırarak para kazanmaya çalışacaklar.
 
Saat 23.15’te ise Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı ekranlarda olacak. Dini meselelerin konuşulduğu bu programdan sonra ise sevilen dizilerden Aşk ve Mavi dizisinin 27. bölümü ekranlara gelecek.