ATV yayın akışında bugün neler var? – 19 Haziran Pazartesi

19 Haziran 2017 Pazartesi - 9:48 | Son Güncelleme : 19 06 2017 - 9:48

ATV’nin 19 Haziran Pazartesi günkü yayın akışı erken saatlerde Kahvaltı Haberleri ile başlıyor. Ardından ise birbirinden eğlenceli ve eğitici programlar ile devam ediyor. Öğlen kuşağında ise Karavan isimli yarışma programı yer alıyor. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yer aldığı yarışmada yine kıyasıya rekabet olacak. Bakalım bu hafta Karavan yarışmasının galibi hangi takım olacak? ATV’nin 19 Haziran Pazartesi günü yayın akışı ile ilgili detaylar bu haberimizde…


ATV’nin 19 Haziran Pazartesi gününe ait yayın akışı saat 06.45’te Kahvaltı Haberleri ile başlıyor. Önceki gün yaşanan olaylar ayrıntıları birlikte bu saatte ekranlara geliyor. Hemen ardından ise saat 10.00’da en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başlayacak. Birçok ailenin gözyaşlarını dindiren programda yine olaylar çözülecek ve aileler buluşacak. 
 
 
Saat 13.00’da ise ATV Gün Ortası ile öğen kuşağı başlayacak. Gün içerisinde ülkemizde ve dünyada meydana gelen olaylar bu saate ekranlara gelecek. Ardından ise sevilen yarışma programı Karavan başlayacak. Yetenekli 10 yarışmacının yemek yaparak yarıştığı program yine eğlenceli konulara sahne olacak.
 
Saat 16.20’de ise Esra Erol’da isimli kadın programı ATV ekranlarına gelecek. Bekarların ve aile kurmak isteyenlerin katıldığı programda, stüdyodakiler taliplerini bekliyor. Ardından saat 19.00’da ATV Ana Haber ekranlara gelecek. Dünyada ve ülkemizde meydana gelen olaylar ayrıntıları ile birlikte bu bültende aktarılacak.
 
Saat 19.45’te ise iftar sofralarının vazgeçilmezi haline gelen Nihat Hatipoğlu ile İftar programı başlayacak. Bu programda seyircilerin soruları cevaplanırken diğer yandan da oruç tutmanın öneminden bahsedilecek. İftar saatinin gelmesi ile birlikte de dualar edilecek ve hep birlikte ramazan orucu açılacak.
Saat 01.10’da ise sahur sofralarının vazgeçilmesi olan Nihat Hatipoğlu ile Resulullah’ın İzinde programı ekranlara gelecek. Bu programda sorular cevaplanırken bu aya ait önemli olaylardan da bahsedilecek. Ardından ise sevilen dizilerden birisinin tekrar bölümü ATV ekranlarında olacak.