Ateşböceği dizisi bugün başlıyor! Ateşböceği oyuncu kadrosu...

29 Haziran 2017 Perşembe - 10:17 | Son Güncelleme : 29 06 2017 - 10:17

Ateşböceği dizisi ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV ekranlarında bu akşam ilk bölümüyle boy gösterecek olan Ateşböceği izleyicinin beğenisine sunulacak. İşte Ateşböceği dizisi oyuncu kadrosu ve konusu...


Ateşböceği dizisi bugün başlıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Ateşböceği 1. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İşte Ateşböceği dizisinin konusu ve kadrosu...

ATEŞBÖCEĞİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış’ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı’yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar. 
İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır.
 
Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor. 
Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. 
 
Yayın Günü: 29 Haziran Perşembe 
Yayın Saati: 20:00