Ateşböceği 12. bölüm fragmanında Barış’ın duyguları açığa çıkıyor!

21 Eylül 2017 Perşembe - 10:15 | Son Güncelleme : 21 09 2017 - 10:15

Ateşböceği 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Ateşböceği 12. bölümde Barış'ın duyguları herkes tarafından fark ediliyor. İşte Ateşböceği 12. bölüm fragmanı ve özeti...


Ateşböceği 12. bölüm fragmanında Barış duygularını gizleyemiyor. Star Tv ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Ateşböceğinde ortalık karışıyor. Ateşböceği 12. bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde...

ATEŞBÖCEĞİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

Emrah'ın Aslı'yı kaçırmasıyla deliye dönen Barış, Aslı'yı güvende tutmak için onun her zaman yanında olmasını ister. Bu durum Aslı'nın hoşuna gitse de , İlayda ve Barış'ın yakınlaştığı fotoğraflar Aslı'nın Barış'a inanmasını engeller. Aslı'nın soğuk tavırlarının sebebinin İlayda olduğunu farkeden Barış, artık daha fazla dayanamaz ve aylardır içinde yaşadığı duygular sonunda açığa çıkar. 
 
Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor. 
Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. 
 
Yayın Günü: 24 Eylül Pazar
Yayın Saati: 20:00