Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı!

AA |  12 Eylül 2019 Perşembe - 7:15 | Son Güncelleme : 12 09 2019 - 7:17

Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kuruluna ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.


Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, Diyanet İşleri Başkanlığında açık bulunan İnsan Kaynakları  Genel Müdürlüğüne Akif Pusmaz, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Mehmet  Bilgin, Burdur İl Müftülüğüne ise Enver Türkmen atandı.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi  Başkanlığına Ulaş Gönen Kırlı'nın ataması gerçekleştirilirken, Amasya İl Kültür  ve Turizm Müdürlüğüne Bilal Eken, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ali  Elgin getirildi.
 
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına Selamettin  Ermiş atanırken, üyeliklerine ise Ahmet Kılıç, Nurettin Şar ve Rıdvan Kahveci  getirildi.
 
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel  Müdürü Celil Güngör ile Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati Cankaloğlu ise  görevlerinden alındı.
 
  
 
 

ETİKETLER