5 6 7 8 9 10 11 12 13  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


İkizler ile Yay : Değişken ve zıt olan bu iki burç birbirlerini çekerler. Her ikisinin de maceracı oluşu aralarındaki ilişkinin de bir macera anında başlamasına sebep olur .İkizler Yay'ın yataktaki durumunu eleştirmeye başlayabilir zaman geçtikçe. Bu da Yay'ı sıkar. Aralarındaki cinsel çekim iyidir ama, biraz uğraşmaları gerekir. 

İkizler ile Oğlak : İkizler'in pervasızca olan cinsel davranışları muhafazakar Oğlak'a hayli ters gelir. Çünkü o statiktir. İkizler'i hafif meşrep olarak düşünür. İkizler anı değerlendirmek isterken, Oğlak para, iş gibi daha birçok konuyu düşünür. Cinsellik Oğlak için bir gereksinim , İkizler için ise hayat boyunca süren bir tutkudur. Pek parlak olmasa da cinsel hayatlarında uyum yakalanabilir. 

İkizler ile Kova : İkizler ile en iyi anlaşabilen burçlardan biri Kova'dır. Kova'nın fantezilerini İkizler çok iyi anlar ve bunlara katılır. Ortaya maceralarla dolu bir aşk çıkabilir. İlişkilerinde zaman zaman fırtınalar esebilir. Ancak bütün bunlara rağmen ikilinin uyumları kolay kolay bozulmaz. Cinsellikleri tutku dolu değildir ama sevgi doludur. Bu ikili yaşam yolunda rahatça ilerleyebilir. 

İkizler ile Balık : İkizler ,Balık'a göre ikili ilişkilerden biraz daha fiziksel zevk almaya eğilimlidir. Balık ise biraz daha duygusaldır ve sevilme teknikleri üzerinde devamlı hayaller üretir. Her ikisi de kendi yolunda yürümek ister. Güvensizlik her ikisi için de en büyük düşmandır. Çünkü ikisi de güvenmez. Bu ikilinin uyumu pek iyi değildir.

  • Kategori