3 4 5 6 7 8 9 10 11  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!

İkizler Uyumu 

İkizler ile Koç :Koç'un şehvetliliğiyle İkizler'in cinsel yaşamındaki çeşit merakı çok güzel bağdaşır. İkizlerin nazlı karakteri Koçu daha da fazla tahrik eder. Bu ikili cinsel bakımdan birbirlerine çok yakındır. Hele hele bir de Koç, İkizleri düzgün bir şekilde yönlendirecek olursa ortaya harikulade bir beraberlik çIkar. Cinsel yaşamdaki bu uyumluluk uzun süreli olabilir. 

İkizler ve Boğa : İkizler flört tutkunudur. Boğa ise kıskanç ve statik. Bu bakımdan bu ikilinin cinsel yaşamlarında uyumlu olabilmeleri zordur. Boğa'nın bu kısıtlayıcılığından İkizler kolayca sıkılır. Zaten bu huylarından dolayı da Boğa İkizler'e güvenemez. Uzun lafın kısası bu ikilinin cinsel uyumları hem iye değildir hem de uzun vadeli bir beraberlik olmaz. 

İkizler ile İkizler : Yürümeyecek bir ilişkinin iki burcudur. Her ikisi de daldan dala konduklarından bir yere varamazlar. İkisi de flörtçüdür. Her ikisi de çabuk sıkılır. Geçici olmak kaydıyla bir cinsel çekim oluşabilir. Ancak bu uzun süreli değildir. Birbirlerine benzeyen bu ikilinin ilişkileri çabuk kopar ve ilişkileri bir yere varamaz. Uyumlu değillerdir. 

İkizler ile Yengeç : Dışadönük İkizler ile içedönük Yengeç'in ilişkisi oldukça zordur. İkizler bin türlü aşk oyunu yaparken Yengeç utanabilir. Onun biraz övgüye ihtiyacı vardır. Mizaçları hiç uymaz . Bu durum da yatak odasına olumsuz olarak yansır. Beraberlik devam ettikçe aralarındaki uyuşmazlık ikiliyi birbirinden yavaş yavaş koparır. Cinsel bakımdan ideal bir ikili değillerdir.

  • Kategori