1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


Boğa ile Aslan : Boğa'nın tembelliği ile Aslan'ın neşeliliği pek bağdaşmaz. Aslan cinsellikte sevişme zamanını kendi belirlemek ister. Cinsel birleşmede ise oldukça müşkülpesenttir. Oysa Boğa cinsellikte bencildir. Bu yüzden ikili cinsel bakımdan ideal bir harmoni oluşturamazlar. Her geçen gün sorunlar büyür. Gelecek için güzel bir ilişki pek söz konusu değildir. 

Boğa ile Başak : Boğa bedensel zevkine düşkündür. Oysa bazı kuralları olan Başak Boğa'yı sıkabilir.. Başak'ın ölçülü biçili cinselliği Boğa'nın hayli çok olan cinsel isteklerine hitap etmeyebilir. Başak biraz yorulabilir. Ancak her şeye rağmen bu ikili cinsel bakımdan iyi anlaşırlar. Cinsel uyum sağlandığında bu uyum uzun ömürlü olabilir. 

Boğa ile Terazi : Bu ikilinin cinsel uyumunda baş rol Teraziye düşer.Terazi ilişkiyi renklendirmek için gerekli hareketi sağlayabilirse Boğa da bu çabaya katıldığı takdirde aralarında güzel bir uyum başlar. Boğa'nın cinsel gücü ile Terazi'nin hisliliği birleşirse ortaya mükemmel bir ikili çıkabilir. Bu ikilinin ilişkilerinin uzun vadeli olacağı rahatça söylenebilir. 

Boğa ile Akrep : Bilindiği gibi en tutkulu ve yıldırım hızındaki aşklar Boğa ile Akrep arasında yaşanır. Dış dünyayla pek alakadar olmayan ikilinin tek ortak noktaları cinselliktir. Boğa inatçıdır. Ancak Akrep'in de sinirliliği ve kızgınlığı hiçte çekilecek gibi değildir. Uzun sözün kısası Boğa -Akrep ilişkisi daima cinsel yönden başarılı ve uzun ömürlü olur. Her ikisi de cinselliğe düşkündür.

  • Kategori