1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


Koç ile Yay : Ateş grubunun iki elemanı olan bu burçlar mücadeleci oldukları için cinsellik açısından da bazı çatışmalara girebilirler. Yaydaki huzursuzluğu ortadan kaldırabildiği takdirde Koç burcu onunla çok güzel sevişebilir. Fiziksel istemler her ikisinde de karşılıklıdır. Birbirlerine güçlü bir cinsel çekim duyan bu ikili mükemmelce anlaşabilirler. 

Koç ile Oğlak : Oğlak'ın namusa verdiği değerle Koç'un gelecekteki yaşama bakış açısı arasında farklar vardır. Oğlak'ın belirli bir sevişme zamanı seçmesiyle ve sınırlı oluşuyla Koç'un aceleciliği ve sınır tanımazlığı çatışma yaratabilir. Ancak yine de Koç Oğlaktaki cinsel dürtüleri uyandırabilir. Her ne kadar zıt görünüyorlarsa da bu ikili cinsellikte iyi anlaşabilir.

Koç ile Kova : Yapı olarak biraz daha geri planda kalan Kovan'ın karşısında Koç oldukça aktiftir. Aralarında ki ilişki hem fiziksel yönden enerji dolu hem de yaratılık dolu olur. Kovan'ın hayalciliğiyle Koç duygusal olarak başa çıkabilirse, ilişki mükemmel olur. 

Koç ile Balık : Koç'un canlılığıyla verdiği güven Balık'ı etkiler. Balık'ın Koç'un bedenini kullanmaktaki sezgileri ise Koç'u çok etkiler ve deyim yerindeyse azdırır. Büyük cinsel fantezileri olan Balık'ın bu fantezileri Koç tarafından uygulamaya konulduğunda ortaya harika bir cinsel tablo çıkar. Balık pasif gibi görünmekle beraber, oldukça azgın olan Koç'u etkilemeyi çok iyi bilir

  • Kategori