Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
AKAR ÇEŞMEGüzel günlerin boşa geçirildiğine işarettir.
AKAR SU Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.<br>
AkarsuRüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.
ERKEK KARDEŞRüyada erkek kardeş müjde almak demektir.
Erkek KardeşRüyada erkek kardeş görmek çok sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.
İSKARPİNYeni iskarpin görmek, bolluk ve bereket haberidir. Eski iskarpin, bir dostun ihanetini işaret eder. Patlak iskarpin, sonucunda başarı sağlanacağını anlatır. Siyah iskarpin, bir düğün olacağının işaretidir.
KARKar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Pencereden yağan karı seyretmek, sorunların ve üzüntünün çok kısa sürede son bulacağına ancak bir tehlike atlatılacağına işaret eder. Karda ayak izlerini görmek, güzel bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir. Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır.
KARARüyada her şeyin kara olduğunun görülmesi zor ve üzüntü verecek bir döneme girişileceği, işlerin bozulacağına yorumlanır.
KARA SİNEKKara sinek köyü niyetli ve patavatsız bir kimseyle tanışacağınıza yorumlanır. Rüyada kara sinek yediğinin görülmesi haram yollarla para kazandığınıza işaret eder. Kara sinek öldürdüğünü gören kimsenin düşmanlarını alt edeceğini ve rahat bir dönem geçireceğini işaret eder.
KARABİBERKarabiber görmek, acı bir haber alacağınızı ifade eder.
KARADENİZKaradeniz ile ilgili bir şey görmek, zor durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.
KARAKOLKarakol görmek, hiç ummadığı birisinin iftirasına uğrayacak demektir.
KARANFİLAnlamı renge göre değişir. Kırmızı karanfil yoğun bir aşka; beyaz karanfil temizlik ve saflığa; alacalı karanfil mutluluğa ve güzel günlere; sarı karanfil, keder ve sağlık problemlerine yorumlanır.
KARANLIKKaranlıktan korktuğunu veya karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısız olmak demektir. Karanlık odaya ışık vurması, birçok sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır.
KARASEVDAKendisini karasevdaya tutulmuş görmek, boş yere kendini üzdüğünü bunun gereksiz olduğunu belirtir.
KARAVANAAsker karavanası görmek, bir dostunuzla beraber birlikte seyahate çıkacağınıza yorumlanır.
KARDEŞRüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.
KARGAÇevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.
KARINCAKarınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.Rüyada görülen karınca uzun ömre yorulur. Karıncayı bir yerden uçuyor görmesi, oradaki hastanın ölmesine işarettir. Karıncayı evinden yemek ile çıkıyor görmesi, onun fakir olmasına yorumlanır. Rüyasında karıncanın bir köye girdiğini görmesi, o köye askerin gireceğine işarettir. Karıncayı evinden çıkarken görmesi onun ailesinin sayısının azalacağına yorulur.
KARİKATÜRKarikatürü rüyada görmek, çok yakında rahatlayacağınız bir haber alacağınıza ve tanınmış bir kimse ile arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.
KARNAVALKarnavalda eğlenmek kötü ve üzücü bir haber alacağınıza yorumlanır.
KARNIBAHARRüyada karnıbahar görmek, büyük miktardaki alacağınızı zor da olsa tahsil edeceğinizin işaretidir.<br>
KARNIYARIKRüyada karnıyarık görmek obur olduğunuzu ve bu huyunuzun insanları rahatsız ettiğini işaret eder.<br>
KARPUZKarpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.
KARTALRüyada kartal görmek başarının işaretidir. Bir kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamını taşır.
KARTONRüyada karton görmek insanlara karşı çok kırıcı davranıyorsunuz, bu huyunuzu değiştirmeniz gerekir demektir.
KARTPOSTALKartpostal görmek, bir yolculuğa çıkılacağı şeklinde yorumlanır.
KARTVİZİTBirisinin size yardım teklif edeceği demektir.
KARYOLARüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
MAKARARüyada iplik sarılı makara görmek, iş yaşamınızın kolaylaşacağına ve düzeleceğine ; kuyu ve halat makarası görmek ise çok emek harcayacağınız işlere yorumlanır.
MakarnaRüyada makarna görmek, o rüyayı görenin, felaket bir şekilde obur olduğuna işarettir.
NAKARATRüyasında bir şarkının nakaratını dinlediğini gören kişi sizin bir sinir hastanesinde tedavi görecek demektir.
RİYAKARLIKBu rüyayı gören kişi, yakın bir arkadaşı tarafından aldatılacak ve dolandırılacak demektir.<br>
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri