Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
CUMHURBAŞKANIUmduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir.
DükkanRüyada bir dükkan görmek ya da dükkanda bulunmak iyi haberler alacağınızın işaretidir.
KALKANRüyasında kalkan gören kimsenin çevresinde düşmanları olduğunu, dikkatli hareket ettiğini işaret eder.
KANRüyada kan görülmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüntülü günler yaşayacaksınız demektir. Arkadaşlarınıza dikkat edin demektir. Kan aldırmak dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.
KAN ALDIRMARüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.
KANARYAKanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.
KANATRüyada kanat görmek iş ve aşk hayatında başarı kazanacaksınız demektir.
KANCABaşınız sıkıştığında size yardım etmeye hazır dostlarınızın olduğuna işaret eder.
KANDİLRüyada kandil yakmak elinize kısa zamanda bol para geçecek demektir. Kandili yanarken görmek, sağlık durumunuzun çok iyi olacağına yorumlanır. Kandilin söndüğünü görmek ise bir hastalığa tutulacağınıza işaret eder.
KANDİL SİMİDİRüyada kandil simidi görmek, hayra yorumlanır.
KANGRENRüyada kangren kötü ve çok üzücü bir haber almak demektir.
KANSERKanser sağlık durumunun bozulmasına yorumlanır. Rüyanızda kanser yendiğinizi görmek, para derdiniz sona erecek ve zengin olacaksınız demektir.
KANTARMahkemelik bir işiniz olduğuna ve bu mahkeme sonucunda haklı olduğunuzun anlaşılacağına yorumlanır. Kantarda bir şey tartmak vereceğiniz kararlarda daha adil olmanız gerektiğine yorumlanır.
KANUNKanun ile ilgili bir rüya görenin, hareketlerinde adaletsiz davrandığı ve davranışlarına dikkat etmesi gerektiği belirtilir.<br>
LOKANTARüyasında temiz bir lokantada yemek yediğini görmek, istediği bir işin gerçekleşmesi demektir.Eğer lokanta kalabalık ise, bu iş için rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalınacağınızı belirtir.
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri