Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
ADALETDavranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir, bazı karışık olaylarla karşılaşabilirsiniz. İnsanlara karşı zor durumda kalabilirsiniz diye yorumlanır.
AhiretRüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybyna işarettir.
BİLETÇekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir.<br>
BİSİKLETRüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.
BisikletRüyada bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.
CEKETRüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir. Ceketin aniden yırtılması işten hemen para kazanılacağına işarettir. Ceket çıkarmak işte ve çevrede değişikliği belirtir.
CENNETSizi seven yardımınıza koşan iyi dostlara sahipsiniz demektir. Eğer sağlığınız bozuksa ya da sıkıntı çekiyorsanız, yakında durumunuz düzelecek anlamına gelir. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir. Cennet melekleriyle konuşmak işinizde iyi bir yere sahip olarak iyi bir evlilik anlamına da gelir.
CESARETYılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur.
CESETYakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.
CİNAYETCinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.
ÇALGI ALETİTürlerine göre hem kötü hem de iyi şeylere yorumlanır. Çalgı çalmak:üzün süredir çekmiş olduğunuz zorluklardan kurtulup mutlu ve rahat bir yaşantıya kavuşacaksınız.
ÇETEBaşkalarının sizin malınızda ve paranızda gözü olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini belirtir.
DAVETBir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.
ETRüyada et yemek, iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Bir kasapta asılı duran etler çevreyi de ilgilendiren sorundur.İnsan eti dedikodu olacağını bildirir. Rüyasında bir kasaptan et alan kimsenin sağlığı bozulacak demektir. Koyun eti sağlığın bozulacağını ve kötü olayların habercisidir. Kuş eti yemek isteklerin olacağına işaret eder. Kokmuş et çok kötü sayılır. Et yemekleri yemek kazancın helal olmadığının işaretidir.
ETİKETRüyada etiket görmek, rüyayı görenin gösterişe çok önem verdiğini bildirir.
EZİYETRüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapar anlamındadır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük iyilik bulur
GalibiyetRüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir.
GazeteRüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir.
GÖÇ ETMEKGöç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da bazı yanlış davranışlar yapacaksınız demektir.<br>
HİZMETÇİDertli günlerden sonra, maddi açıdan rahata ereceksiniz anlamındadır.
İBADETBu rüyalar daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettiğini gören kişi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yaşamı olacağına işarettir. Eski durumundan daha iyi durumu gelir.
İHANETİhanete uğramak, genç bir erkek için, aşk acısı ya da iş nedeniyle sıkıntı demektir. Orta yaşta biri için yakınlarından birinin ihanetini fark edeceğine işarettir. Genç kız için dertli ve üzüntülü olacağına aşkı ile kavga edeceğine yorumlanır.
İSKELETİskelet görmek, her genç için, gizli bir tehlikeye; yaşlı insanlar için, bir tuzağa yorumlanır.
İSTIFA ETMEKİşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş yaşamınız için yeni girişimlerde bulunacak, fakat istediğinizi elde edemeyeceksiniz demektir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir.
İŞARETRüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır.
JETRüyasında jet uçağı gören kimse çok kısa zamanda kıskanılacak başarılar kazanacak demektir.
JETONRüyada jeton görmek çok para kazanmak demektir.
JİLETRüyada jilet görmek, uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi biteceğine yorulur.
KASKETÇok güzel bir iş teklifi alacaksınız demektir.
KAYBETMEKRüyada bir şeyi kaybettiğini görmek, geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.
KERPETENRüyasında kerpeten gören kişi, kendi hatalı hareketleri yüzünden dert içine düşecek anlamındadır.
KETENRüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder.
LÜLETAŞIÇevrenizde iki yüzlü insanlar var demektir. Eğer dikkat etmezseniz, bu insanlar sizin ayağınızı kaydıracak demektir.
MağlubiyetRüyada her hangi bir konuda mağlup olunduğunun görülmesi aynı konuda galip gelinebileceğinin işareti olarak kabul edilir.
MaketRüyada bir maket görmek, uğursuzluk haberi olarak yorumlanır.
METRESRüyada metres tuttuğunuz ya da birisine metres olduğunuzu görürseniz, böylesine bir rüya başınızda büyük bir felaket dolaşmakta olduğuna yorumlanır.
MİLLETVEKİLİRüyada milletvekili görmek, işlerinizin kötüleşeceğine işaret eder.<br>
MOTOSİKLETRüyada motosikletle ilgili her şey ilginç ve çok iyi bir iyi arkadaş kazanacağınıza yorumlanır.
MUSİKİ ALETLERİRüyada müzik aleti çalmak emellerinize kavuşacaksınız demektir. Güzel bir geleceği de işaret eder. Bir müzik aleti satın almak, güzel sanat alanında ummadığınız kadar çok başarı kazanacağınıza işarettir. Eğer rüyayı genç bir kız görmüşse evlilik hayatının mutluluk içinde süreceğine işaret eder.
NEFRETBu kötüye yorulan bir rüyadır. Birinden nefret ettiğinizi gördüyseniz, kaza yapacağınıza işarettir.
OMLETRüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir.
ÖğretmenRüyada öğretmen görmek, uğursuzluk sayılır. Rüyayı gören kişinin çevresinde dost sandığı kişileri iyice bir gözden geçirmesi gerekir.
PAKETBazı güzelliklerle karşılaşacaksınız.Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir.
PEÇETERüyada peçete gören kişinin ruhu temizdir demektir.
ReçeteRüyada reçete görmek, hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir.
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri