Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
ADA ÇAYIRüyada, ada çayı görmek, toplamak veya ada çayı içmek, dışarıdan gelecek biri tarafından evinizdeki huzurun bozulacağına delalettir.
AYIZorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.
BAYILMAKRüyada bayılırsanız üzücü bir haber alacaksınız demektir.Bayıldıktan sonra ayılmak,haberin etkisinden çabuk kurtulup, üstesinden gelineceğinin işaretidir. Aile içinde hastalığın, üzücü haberler alacağınızın işaretidir. Sıhhatinize dikkat etmeli ve yaşam şeklinizi değiştirmelisiniz.
ÇAYIRİş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir.Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır. Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.
KabadayıRüyasında bir kabadayı gören kişi çevresinin sevgisini ve itibarını kazanacak, çok zor bir uğraşta kıvançlı bir zafer elde edecek, aşkta karşılık görecek ve sağlığı düzelecek demektir.
KadayıfRüyada kadayıf tatlısı görmek, tatlı bir haberin alınacağına düğün dernek kurulacağına işaret eder.
KAYIKKendisini kayıkta görmek, herkes için küçük eğlenceleri, huzurlu günleri ifade eder.
KAYINBİRADERRüyada kayın biraderini görmek bir yakınızla aranızın açılacağına yorumlanır.
KAYINPEDERRüyada kayın peder yakınlarınızla veya dostlarınızla kavga edeceksiniz anlamındadır. Rüyada kayınpederinizi neşeli gördüyseniz ailenizle hoş zaman geçireceksiniz demektir.
KAYINVALİDEKayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya işarettir.
KAYISIKayısı görmek, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Kayısı yemek şanslı olacaksınız demektir.
KAYIŞRüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir.<br>
MAYINİşlerinizin kötüleşeceğini işaret eder.
PANAYIRRüyada panayır görmek, büyük bir alışveriş yapacağınıza ve bu alışverişten karlı çıkacağınıza yorumlanır.
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri