Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
AlışverişRüyada alşveriş yapılması, kazançlı bir döneme girildiğini belirtir.
BAHŞİŞ VERMEKRüyada bahşiş vermek kaybolan bir şeyin bulunmasına, küçük miktarda bahşiş vermek büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş vermek ise, saygınlığın artırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir. Herkese bahşiş dağıtmak ticarette başarı kazanacağınıza işarettir.
CİNSEL İLİŞKİRüya gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüya gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir.
ÇEKİŞTİRMEKKimi dostlarınızın sizi çekiştirdiğinin işaretidir.
DİŞHastalığa yakalanacağının işaretidir. Dişlerinizin döküldüğünü görmek, yakında kötü bir haber alacağınız anlamındadır.<br>
DİŞÇİBir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir.
DişçiRüyada dişçi görmek üzerinize aldığınız bir sorumluluğu yerine getirerek başarı elde edeceğiniz anlamına gelir.
FahişeRüyada bir fahişe görmek, şansınızın büyük ölçüde açılacağına ve sizin herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza işaret eder.
İŞRüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır.
İŞARETRüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır.
İŞÇİÇevresine karşı saygınlığı ve güveni kaybetme olasılığı ver anlamındadır.
İŞKEMBERüyasında işkembe gören kişinin arkasından dedikodu yapılıyor demektir. İşkembe yediğinin görülmesi de iş yaşamınızda emeğinizin karşılığı alarak terfii edeceğinize yorumlanır.
İŞKEMBE ÇORBASIRüyada işkembe çorbası içmek, iş yaşamı nedeniyle çok yorgun olduğu anlamına gelir
İŞKENCERüyada İşkence gören refaha, huzura ulaşacak demektir. işkence yaptığını gören ise sorunlu zaman geçirecek anlamındadır.
KURUYEMİŞRüyada kuruyemiş görmek, yaptığı işlerde kârının artacağına; kuruyemişin kırılması ise, sevmeyeceği birisiyle tanışacağına; yemişleri yemesi, endişeye düşeceğin işaret eder.
NişanlanmakRüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.
NİŞASTAYakınlarınızla tartışacağınıza ve aranızın açılacağına işaret eder. Nişasta yediğini görmek arkadaşlarınız arasında sizin kötülüğünüzü isteyenler var demektir.
PadişahRüyada padişah görmek, olağanüstü mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına işarettir.
ŞişeŞişe görmek sevinç ve şerefe; şişe kırılmış ise keder ve tasaya işarettir.
VişneRüyada tatlı vişne helal rızka; ekşi vişne ise haram mal ve nimete işarettir.
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri