Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri
bul
ACI ÇEKMEKVücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.<br>
ÇEKErtelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder.<br>
ÇEKİÇRüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz ve büyük gerekecek demektir. Çivi çakmak alacağınız bir haberden nedeniyle çok mutlu olacaksınız anlamındadır. Çekiç sesi duymak beklemediğiniz bir davete çağrılacağınıza işaret eder.
ÇEKİRDEKÇevrenizdeki kötü arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptığını anlatır.
ÇEKİŞTİRMEKKimi dostlarınızın sizi çekiştirdiğinin işaretidir.
ÇEKMECEİyi bir insanla evlilik yapacağınıza ve çok iyi bazı dostluklarınız olacağına işarettir.
ÇiçekRüyada çiçek görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir. Kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir. Çiçekçi dükkanı mutlu bir ilişkiye işarettir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir.
KÖÇEKRüyasında kendisini köçek olarak görmek, işlerinizde yaptığını hatalar yüzünden zarar edecek, sıkıntıya düşeceksiniz demektir.
Rüya Tabiriniz Alfabetik Rüya Sembolleri