Aşka geldiler

28 Ağustos 2018 Salı - 12:23 | Son Güncelleme : 28 08 2018 - 12:26

Eski model Şenol İpek, yeni sevgilisi Nur Şipka ile Çeşme’de tatil yapıyor. Âşıklar önceki gün Momo Beach’te görüntülendi. Sevgililerin aşka gelip romantik anlar yaşaması dikkatlerden kaçmadı.


Sunucu Bircan Bali ile evliliği sona eren eski model Şenol İpek, yeni sevgilisi Nur Şipka ile Çeşme’de tatil yapıyor. Âşıklar önceki gün Momo Beach’te görüntülendi. Denizde romantik anlar yaşayan ikili objektiflere böyle yansıdı. Denizin ve güneşin tadını çıkaran sevgililerin aşka gelip romantik anlar yaşaması dikkatlerden kaçmadı.
 
 
5 YIL EVLİ KALDI
 
Mankenliğin yanı sıra oyunculuk da yapan Şenol İpek, 2013 yılı Temmuz ayında sunucu Bircan Bali ile evlenmişti. Şenol-Bircan İpek çifti, 5 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. İkili, sosyal medyada paylaştıkları video ile ayrılık kararını duyurdu. Birlikte kamera karşısına geçen ikili, "Herkese merhaba. Çok uzun zamandır bizden birlikte fotoğraf ve video istiyordunuz. Biz de sizleri kırmadan, bilmeniz gereken bir durumu açıklayacağız. 5 yıllık evliliğimizi bugün itibariyle mahkeme kararıyla resmen noktaladık. Hayırlısı böyleymiş. Dost, arkadaş kalmayı tercih ettik. Medeni bir şekilde boşanma kararı aldık. Yollarımıza ayrı ayrı saygılı şekilde devam edeceğiz. Merak etmeyin, biz çok iyiyiz. İkimiz için iyi olacak" ifadelerini kullanmıştı.
 
 
Eski manken ve model Şenol İpek, 1975 yılında doğdu. Aslen İzmirli olan Şenol İpek, kariyerine modellikle başlasa da oyunculukta ilerleme gösterdi. Emret Komutanım adlı dizide Ali karakteri ile oyunculuk serüvenine adım attı.
 
 
Tepesi Artiz Selim, Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi, Albatrosun Yolculuğu, Hanımeli Sokağı bilinen projelerinden bazılarıdır. 2003 senesinde 1 yıl evli kaldığı manken Yüksel AK’tan boşanan Şenol İpek, 2013 yılı Temmuz ayında Bircan Bali ile nikah masasına oturdu. Şenol İpek ile Bircan İpek 5 yıl sonra boşandılar.
 

ETİKETLER