Arzum Onan'ın 'Fark Yaratan Öğretmen'i

03 Kasım 2016 Perşembe - 10:58 | Son Güncelleme : 03 11 2016 - 10:58


 
Öğretmen Akademisi Vakfı'nın (ÖRAV) geçen yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle hayata geçirdiği 'Fark Yaratan Öğretmen' kampanyasına 1993 Türkiye ve Avrupa güzeli Arzum Onan da destek verdi. Arzum Onan, kampanya için çektiği videoda fark yaratan öğretmeni olarak, ilkokul öğretmeni Cemil Ünlü'yü anlattı.
 
GALERİ
 
Yalnızca bir yıl gibi kısa bir süre öğrencisi olmasına karşın Cemil Ünlü'yü müthiş yaşam enerjisiyle hatırladığını Belirten Arzum Onan, ilkokul arkadaşlarıyla hala görüşmesinin mimarı olarak da bu kıymetli öğretmenini gösterdi.
 
Bugün hala Cemil Öğretmenin birçok öğrencisi için fark yaratmaya devam ettiğine inandığını vurgulayan Onan, ÖRAV vesilesiyle kendisine yıllar sonra sevgi ve hürmetlerini iletmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
 
Geçen yıl Haldun Dormen, Sunay Akın, Arda Türkmen, Sinan Güler ve Ayşegül Aldinç’in çektikleri videolarla destek verdikleri 'Fark Yaratan Öğretmen' kampanyasına bu yıl Arzum Onan dışında Altan Erkekli, Açelya Akkoyun, Bülent Seyran, Dağhan Külegeç, Engin Hepileri, hülya koçyiğit, Kayhan Yıldızoğlu, Kenan Vural, Levent Can, Muratcan Güler ve Özge Borak katıldı.

ETİKETLER