Arka Sokaklar yeni sezonuyla bu akşam ekrana gelecek!

14 Eylül 2018 Cuma - 16:12 | Son Güncelleme : 14 09 2018 - 16:12

Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölümü ile bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. Kanal D'nin fenomeni ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da neler yaşanacak. Arka Sokaklar'ın yayınlanan fragmanı da büyük heyecan yarattı.


Arka Sokaklar uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara gelecek. Yeni sezon ilk bölümüyle Kanal D'de izlenecek olan Arka Sokaklar dizisinde yeni maceralar yaşanacak. İşte fragman...

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON FRAGMANI

Bahar’ın kuzeni İstanbul’a ziyarete gelmiştir ve bu süreçte Bahar’da kalacaktır. Bahar, Çiçek’i arkadaşlarıyla buluşacağı mekana bırakır. Bahar, Hakan ve Aylin’in nikahına eşlik ederken Çiçek, Bahar’ı aramış ve ulaşamamıştır. Ertesi gün Çiçek, bir otelin önünde ölü bulunur. Bahar, öğrenince sinir krizi geçirir. Olayın perde arkasındaki isimleri bulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.
 
Hakan ve Aylin’in barıştığından ekip habersizdir. Hakan herkesi operasyona gidermişçesine bir mekana toplar. Ekip, Hakan ve Aylin’in barıştığını ve yeniden nikah kıyacaklarını öğrenince şaşkına döner.
 
Son günlerde kaybolan çocuk sayısı artmıştır. Aileler endişelidir. Rıza Baba ve ekibi kaybolan çocukları sağ salim bulmak için harekete geçer. Kendilerine gelen en küçük istihbaratı bile dikkate alarak operasyona hazırlanırlar.