Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

15 Ocak 2020 Çarşamba - 15:51 | Son Güncelleme : 15 01 2020 - 22:57

Arka Sokaklar 538. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çatışma esnasında Hüsnü’nün vurularak ağır yaralanması Zeliha’yı gözyaşlarına boğacak.


Arka Sokaklar 538. bölüm fragmanı yeni bölümde Hüsnü’nün yaralanacağını gösterdi. Çatışma esnasında Hüsnü’nün vurularak ağır yaralanması Zeliha’yı gözyaşlarına boğacak. Peki Arka Sokaklar yeni bölümde Hüsnü hayatta kalmayı başarabilecek mi? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? İşte diziyle ilgili merak edilenler…
 
Arka Sokaklar fragman videosu Zeliha ve Hüsnü için oldukça önemli gelişmelerin ekranda olacağını gösterdi. Bir süredir Kurye ile uğraşan ekip Zeliha’yı kurtardıklarını düşünürken hiç beklemedikleri bir süreçle baş başa kalmıştı. Öte yandan Hakan’ın açığa alınması tüm sorunların üzerine yeni bir problem daha eklemişti. Yeni bölümde Hakan’ın ekibe geri katılmasıyla birlikte süreç biraz daha normalleşecek. Hüsnü’den gelen haber ise herkesi derinden yaralayacak.
 
ARKA SOKAKLAR 537. BÖLÜM ÖZETİ
 
Ekip sonunda Kurye'yi bulur. Fakat Ceren'i rehin almıştır. Olay yerinde karmaşa yaşanır. Ekibin peşine düştüğü Kurye yakalanmamak için rehinesini arabadan atar. Diğer taraftan bir köyde yaşanan sıra dışı cinayetler ekibin radarına girer. Sırada bu cinayetleri çözmek vardır. Ezgi, Cemal'i utandıracak bir hamlede bulununca ortaya eğlenceli görüntüler çıkar. Açığa alınan Hakan ise yaşanan kötü olaylardan sonra ekibe geri dönmüştür. Herkes bu duruma çok sevinir.
 
ARKA SOKAKLAR 538. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 538. BÖLÜM 2.FRAGMANI